جمعه 04 اسفند 1402 - 23 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1401/10/02 04:45
تجاوز | تجاوز به مرد 32 ساله | تجاوز جنسی زنان به مردان
کد خبر: 11927

تجاوز جنسی 3 زن به یک مرد 32 ساله !

اغلب داستان تجاوز جنسی مردان به زنان را در جامعه شنیده اید اما مورد عجیب و کمتر شنیده شده تجاوز جنسی زنان به مردان در جامعه است.

مدتی است که بحث افشاگری درباره تجاوز جنسی و خشونت علیه زنان در فضای مجازی داغ شده است.البته از زاویه دیگر شاید کمی عجیب و کمتر دیده شده تجاوز جنسی به مردان توسط زنان را شنیده باشید. جامعه عموما تجاوز جنسی را جرم تلقی  میکند.در ادامه داستان تجاوز جنسی به مردی 32 ساله توسط 3 زن را بخوانید.

مقامات زندان در ایالت اوهایو می گویند که  جسد  کاسترو را سه شنبه شب در سلول انفرادی اش یافتند و به بیمارستان منتقل کردند.وی طبق یک حکم توافقی به تحمل حبس ابد، بدون امکان آزادی مشروط محکوم شده بود.

آماندا بری ۲۷ ساله، جینا دی جیزس ۲۳ ساله و میشل نایت ۳۲ ساله زنانی بودند که آقای کاسترو بین سالهای ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۴ آنها را ربوده بود.آریل کاسترو که پنجاه و سه سال داشت ۳ زن جوانی را که ربوده بود به مدت یک دهه تا ماه مه گذشته در خانه اش حبس کرده بود.کاسترو مرتبا به این سه زن  تجاوز  می کرد.

او در ماه مه سال جاری، زمانی که یکی از این زنان موفق شد از خانه بگریزد و درخواست کمک کند، تحت  بازداشت  در آمد و در ماه اوت به حبس ابد به علاوه هزار سال بدون امکان آزادی مشروط محکوم شد.

جو الن اسمیت سخنگوی زندان های اهایو به خبرنگاران گفت که بعد از پیدا کردن آریل کاسترو در سلولش بلافاصله او را به بهداری زندان منتقل کردند و تلاش برای زنده نگه داشتن او انجام گرفت ولی ساعت ۱۰:۵۲ شب مرگ او تایید شد.به گفته خانم اسمیت، سخنگوی زندان های اهایو، ماجرای مرگ او در دست تحقیق است.

دینا جیزس چهارده ساله، آماندا بری شانزده ساله و میشل نایت بیست و یکساله بودند که توسط کاسترو ربوده شدند.آریل کاسترو به قتل نیز متهم شده بود.زمانی که یکی از زنان از او باردار بود، آریل کاسترو او را مورد ضرب و شتم قرار داده و از غذا خوردن منع کرده بود. این وضعیت باعث شد، که کودک از دست برود.

آریل کاسترو در دادگاه گفته بود که تمایل جنسی او را به این کار واداشته بود چون مانند یک الکلی به آن معتاد است.او از عمل خود ابراز تاسف عمیق کرده و گفته بود که ربودن این زن ها را طبق نقشه قبلی انجام نداده بود.

تجاوز 3 زن به مرد 32 ساله

تجاوز 3 زن به مرد 32 ساله

تجاوز 3 زن به مرد 32 ساله

تجاوز 3 زن به مرد 32 ساله

تجاوز 3 زن به مرد 32 ساله

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/48pdw3