یک‌شنبه 03 تیر 1403 - 23 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/05/25 03:48
نیوشا ضیغمی | دختر نیوشا ضیغمی
کد خبر: 121595

عکس جدید نیوشا ضیغمی با دخترش | دختر بانمک نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی بازیگر سینما همراه با دخترش در ادامه خواهید دید.

نیوشا ضیغمی متولد 18 تیر سال 1359 در شهر رشت است. نیوشا ضیغمی پس از اتمام دوره دبیرستان، مدرک کارشناسی اش را در رشته روانشناسی کودک از دانشگاه بهشتی گرفت. نیوشا ضیغمی  هم اکنون دارای یک فرزند دختر بنام لنا پولاد خان می باشد.نیوشا ضیغمی  با شرکت در کلاس های آزاد بازیگری کانون سینماگران جوان بایگری را یاد گرفت و توسط این موسسه به مسعود جعفری جوزانی معرفی شد.نیوشا ضیغمی بعد از فارغ التحصیل شدن از این کلاس ها در سریال تاریخی در چشم باد نقش یک دختر روستایی شمالی را بازی کرد.ضیغمی

ازدواج نیوشا ضیغمی و همسرش

نیوشا ضیغمی با فردی به نام آرش پولادخان ازدواج کرده است.او در مورد آشنایی خودش و همسرش می گوید :حکایت آشنایی من و آرش در نوع خودش بسیار جالب است چون او من را قبل از آشنایی مان به شکل رسمی به واسطه فیلم هایم می شناخت و همین قضیه باعث شد که از قبل، پیش فرض هایی نسبت به من داشته باشد. در هر حال آشنایی و ازدواج با او یکی از بهترین اتفاق های زندگی ام بود.

نخستین سریال و فیلم نیوشا ضیغمی

نخستین سریال او سریال چشم در باد بود که در نقش یک دختر روستایی ایفای نقش کرد و نخستین فیلم او تردست به کارگردانی محمدعلی سجادی بود و این همکاری ادامه پیدا کرد و او در فیلم شوریده هم ایفای نقش کرد.وی سپس در فیلم های مواجهه، گناه من، بازی کرد ولی تمام این فیلم ها بعد از چند سال تاخیر اکران محدود شدند و توانایی های نیوشا در این فیلم ها و مخصوصا شوریده چندان دیده نشد. اما سال 85 سال نسبتا خوبی برای ضیغمی که تا آن زمان هیچ کدام از فیلم هایش اکران نشده بودند بود.با اکران فیلمهای پارک وی و مخصوصا اخراجی ها بالاخره طلسم اکران نشدن فیلم های وی شکست و نقش نرگس در فیلم اخراجی ها با بازی ضیغمی برای مردم ماندگار شد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3zv6kz