شنبه 05 اسفند 1402 - 24 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1401/10/14 03:45
میترا رفیع | میترا رفیع در اینستاگرام |میترا رفیع بازیگر
کد خبر: 12344

میترا رفیع با تیپ خاص

میترا رفیع بازیگر جوانی که یکی از نقش های اصلی سریال گیل دخت است با عکسی عجیب کاربران را متعجب کرد.

میترا رفیع بازیگر پر حاشیه تلویزیون ایران است میترا رفیع علاوه بر بازیگری کارگردانی را نیز تجربه کرده است آخرین فیلمی که از  میترا رفیع  در حال پخش سریال گیل دخت است که هم اکنون از شبکه 1 سیما پخش می شود . عکسی از این بازیگر در فضای مجازی دست به دست می شود که گفته می شود در آشپز خانه، خانه اش و تیپ او مورد پسند کاربران فضای مجازی نیست. در ادامه این عکس میترا رفیع را ببینید.

میترا رفیع

میترا رفیع با سریال بی همگان به شهرت رسید. میترا رفیع دارای مدرک کارشناسی ارشد بازیگری است .میترا رفیع میترا رفیع متولد دوازدهم آذرماه سال یک هزار و سیصد و هفتاد و سه در تهران است.میترا رفیع از جمله سلبریتی هایی است که توی فضای مجازی فعالیت چشمگیری دارد و کلی عکس از خودش و پروژه هایی که مشغولش است منتشر میکند. آخرین حواشی میترا رفیع را در ادامی می خوانید.میترا رفیع کیست / عکسی از میترا رفیع بازیگر گیلدخت در خانه مجردیش که نباید پخش میشد همه متحیر کرد+ فیلم و عکس 12

همون طور که قبل تر هم اشاره کردیم میترا رفیع از جمله افرادی است که فعالیت زیادی در صفحه مجازی داره و هزار و یک مدل عکس از خودش با گریم و بدون گریم منتشر میکنه اما یکی از محبوب ترین وضعیت هایی که خانوم خانوما دوست داره از خودش عکس بگیره سلفی تو ماشینه که از این تریپ عکس هم زیاد تو پیجش داره و خدایی هم خوب میشینه روش.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3wgmx2