شنبه 02 تیر 1403 - 22 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/06/11 13:36
نیوشا ضیغمی | تیپ نیوشا ضیغمی
کد خبر: 123622

شیک پوشی نیوشا ضیغمی با لباس سبزش | زیبایی نیوشا ضیغمی با این استایل دوبرابر شده

عکسی جالب و دیدنی با لباس سبز از نیوشا ضیغمی را در زیر تماشا میکنید.

عکسی از نیوشا ضیغمی منتشر شده است. نیوشا ضیغمی بازیگر خوش چهره ایرانی است. نیوشا ضیغمی در فیلم ها و سریال های زیادی بازی کرده است. اما مشهور شدن نیوشا ضیغمی به سریال در چشم باد بر می گردد. نیوشا ضیغمی یک کلینیک زیبایی نیز دارد. 

بیوگرافی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 18 تیر ماه 1359 در تهران به دنیا آمد. این بانوی هنرمند کشورمان فارغ‌التحصیل رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی تهران است. ناصر ضیغمی و فهیمه رستم‌پور پدر و مادر نیوشا ضیغمی هستند و این بانوی بازیگر در سکانس کوتاهی از فیلم چارسو با مادرش همبازی بود.

پدر نیوشا ضیغمی از مدرسین برجسته شیمی در تهران بود که 4 اسفند سال 95 بعد از دوره کوتاهی بیماری درگذشت.

روشا ضیغمی خواهر نیوشا ضیغمی

روشا خواهر کوچکتر نیوشا ضیغمی است که متولد 29 دی ماه 1369 می باشد. او هم به مانند خواهرش به فعالیت در حوزه هنر علاقه دارد و با وجود تحصیل در رشته مترجمی زبان انگلیسی کار هنری را با گرافیک آغاز کرد.

بازی در فیلم کوتاه چهار به کارگردانی پیمان عباسی اولین تجربه روشا ضیغمی در دنیای بازیگری بود و فیلم چهارسو یکی دیگر از تجربه های بازیگری او است که در این فیلم با خواهرش نیوشا و مادرش همبازی بود.

روشا ضیغمی در سریال ماتادور در کنار پوریا پور سرخ، شقایق فراهانی، لیندا کیانی، سام درخشانی و پولاد کیمیایی ایفای نقش کرده است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/4yvebe