جمعه 04 اسفند 1402 - 23 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1401/10/13 08:45
عموپورنگ |عموپورنگ در اینستاگرام | عمو پورنگ جدید
کد خبر: 12319

درماندگی عموپورنگ از اتفاقی ناگوار | داریوش فرضیایی:مادرم گفت دارم خفه میشم+عکس

عموپورنگ مجری تلویزیون در حوزه کودکان از وضعیت آلودگی هوا در صفحه شخصی خود انتقاد کرد و خواستار رسیدگی به آلودگی هوا شد.

عموپورنگ مجری مطرح حوزه کودکان با انتشار استوری در صفحه اینستاگرام خود از از آلودگی هوا انتقاد کرد عموپورنگ با بیان اینکه مادرش مریض است و چند روزی بخاطر آلودگی هوا به سرفه افتاده است از مسئولین خواست به وضیعت آلودگی هوا رسیدگی کنند.در ادامه استوری عمو پورنگ را در ستاره پارسی مشاهده کنید.

عموپورنگ

داریوش فرضیایی برنامه ساز بخش کودک و نوجوان تلویزیون متولد 1352 است. او که بیشتر به خاطر برنامه عموپورنگ شناخته می شود. به دلیل ایفای نقش اصلی در همین برنامه، گاه در رسانه ها با نام عمو پورنگ نیز شناخته می شود.

او تحصیلات خود را در رشته گرافیک ادامه داد و با مدرک کارشناسی از دانشگاه فارغ التحصیل شد. از سال ۱۳۷۳ و در ۲۱ سالگی وارد صدا و سیما شد و فعالیت خود را با گزارشگری رادیو آغاز کرد.

پس از آن در برنامه عصر جمعه با رادیو در تیپ های مختلفی ظاهر شد که شاخص ترین آنها «گل پسر» و «ننه بلقیس» بود. با برنامه او «ما و شما» که به کارتون های درخواستی بچه ها اختصاص داشت وارد دنیای تصویر و تلویزیون شد.

سال ۷۸ با مجموعه «تورنگ و پورنگ» بین بچه ها چهره شد و پس از آن در ماه رمضان سال ۱۳۸۱ با اجرای برنامه کودک و نوجوان و اسم مستعار هنری «عمو پورنگ» بین مخاطبان کودک و بزرگسال محبوبیت یافت.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/4vevj2