شنبه 05 اسفند 1402 - 24 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1401/11/19 17:39
فرزاد حسنی
کد خبر: 13443

فخر فروشی فرزاد حسنی جلو عکاسان در جشنواره فجر | ژست فرزاد حسنی در جشنواره فجر خبرساز شد

بازیگر فیلم هایپاور گفت: اگر نقش‌هایی که درباره دفاع مقدس و شهدا پیشنهاد شود می‌پذیرم. سالها بود منتظر بودم و توقع بازی در چنین کاری را داشتم.

فرزاد حسنی  در بین سال های 1383 تا 1386 مجری برنامه کوله پشتی بود این برنامه باعث شهرت فرزاد حسنی شد. فرزاد حسنی در محله خانی‌آباد تهران متولد شد.فرزاد حسنی دورهٔ بازیگری را در کلاس‌های حمید سمندریان و امین تارخ گذرانده‌است. وی که سابق بر این مدتی همسر آزاده نامداری بود و طلاق این دو مجری مشهور جنجالی و خبرساز شد.

فخر فروشی فرزاد حسنی جلو عکاسان در جشنواره فجر

در حاشیه اکران فیلم هایپاور در پاسخ به پرسش خبرنگار سینمایی ایرنا درباره مهمترین عوامل انتخاب فیلم‌ها برای بازیگری اظهار داشت: برای این فیلم، نه به نقش نگاه کردم نه به کارگردان، داستان حضورم در هایپاور که دفاع مقدسی و برای خانواده ارتش است، فرق داشت، اما در کارهای دیگر که هنر برتری دارد باید نقش برای من مطلوب باشد تا انتخاب کنم.

حسنی افزود: برخی نقش‌ها خیلی خوب است اما کارگردان فرد عادی و ناشناس است، ترجیح می‌دهم آن نقش خوب را انتخاب کنم؛ اما اگر نقش مانند نقشی که در هایپاور داشتم باشد، حتما می‌پذیرم و بازی می‌کنم. باز هم اگر نقش‌هایی که درباره دفاع مقدس و شهدا پیشنهاد شود می‌پذیرم. سالها بود توقع چنین کاری را داشتم. بسیار از پیشنهاد کارگردان (هادی محمدپور) فیلم لذت بردم.

بازیگر فیلم هایپاور درباره حضورش در جشنواره گفت:‌ وظیفه خود می‌دانستم که فیلمی که در آن نقش داشتم و اکران شده در خدمت دوستانم در حوزه رسانه باشم.

کارگردان هایپاور مانند خود اثر صاف و صادق است

وی درباره نتیجه نهایی فیلم هایپاور توضیح داد:‌ هروقت در هر جایی قرار می‌گیرم به آن جایگاه واقف هستم، اگر بازیگر هستم بازی می‌کنم، اگر منتقد باشم آن اثر را نقد و بررسی می کنم، از جایگاه نقد باید بگویم هایپاور به عنوان فیلم اول هادی محمدپور است، قطعا کم و کاستی هم دارد.

حسنی گفت:‌ کارگردان هایپاور مانند خود اثر صاف و صادق است،‌ در فیلم جنگنده‌ها مسلح نبود ، وقتی از او پرسیدند صادقانه گفت «نتوانستم موشک ببندم»؛ او در کارهای بعدی مانند فیلم‌سازهایی می‌شود که دوست دارید فیلم‌هایش را ببینید.

جشنواره بین‌المللی فیلم فجر ۱۲ تا ۲۲ش بهمن ۱۴۰۱ به دبیری مجتبی امینی در دو پردیس سینمایی ملت و برج میلاد برگزار می‌شود. امسال ۲۴ فیلم در بخش سودای سیمرغ در جشنواره فیلم فجر به رقابت می‌پردازند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/4vbgz2