پنج‌شنبه 03 اسفند 1402 - 22 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1401/10/26 06:59
کد خبر: 12767

قورت دادن مگس توسط گوینده زن تلویزیون |ببینید

گوینده خبر شبکه تلویزیونی گلوبال نیوز کانادا حین خواندن خبر تصادا یک مگس سرگردان در استودیو را بلعید.

ویدئویی که یک گوینده خبر در حین پخش زنده خبر تصادفا یک مگس را قورت می‌دهد به ویدئویی داغ در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است. "فرح ناصر" گوینده خبر شبکه تلویزیونی گلوبال نیوز کانادا در حال خواندن خبر بود که ناگهان این اتفاق رخ داد.

در ویدئویی که فرح در حساب توئیتری خود منتشر کرده است مشاهده می‌شود در حالی که فرح مشغول خواندن خبری در مورد سیل اخیر در پاکستان بود ناگهان این حشره را می‌بلعد. این ویدئو نشان می‌هد که فرح می‌گوید: «پاکستان هرگز شاهد چنین چرخه بی وقفه باران‌های موسمی بدین شکل نبوده است. هشت هفته باران سیل آسا بی وقفه. در این کشور وضعیت اضطراری ملی اعلام شده است.»

لحظاتی بعد یک حشره پرنده در مقابل دهان این گوینده پرواز کرده و او تصادفا آن را قورت می‌دهد. این ویدئو پس از انتشار در توئیتر توجه چندین میلیون را جلب کرد و با واکنش کاربران همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی طنزخطاب به این گوینده نوشت: «شما نمی‌توانید خود را یک گیاهخوار بنامید.»

این نخستین بار نیست که پخش‌های زنده خبری یا گزارش زنده تحت تاثیر حیوانات زنده یا حشرات قرار می‌گیرد. چند روز پیش نیز وقوع یک اتفاق مشابه در یکی از کانال‌های ورزشی تلویزیون ترکیه خبرساز شده بود. " حسین اوزکوک "، کارشناس ورزشی اهل ترکیه در یکی از کانال‌های تلویزیونی این کشور در حال صحبت با مجری بود که با دریافت یک پس گردنی ناگهانی از گربه اش غافلگیر شد./باشگاه خبرنگاران
 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/4vazb4