یک‌شنبه 06 خرداد 1403 - 26 May 2024
تاریخ انتشار: 1401/12/27 09:56
رونالدو | کریستیانو رونالدو | جورجینا | فرزندان رونالدو | رونالدو در عربستان
کد خبر: 14419

شام عجیب جورجینا و رونالدو غوغا کرد | رونالدو و همسرش گوشت خام میخورند!

منتشر شدن تصویر تازه ای از سوی نامزد پرحاشیه کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی دنیای فوتبال در صفحه شخصی اش سوژه کاربران شبکه های اجتماعی شده است.

به گزارش ستاره پارسی:  کریستیانو رونالدو  دوس سانتوش آویرو که عموماً با نام کریستیانو رونالدو شناخته می شود، یکی از مشهورترین بازیکنان فوتبال در جهان است. کریستیانو رونالدو متولد 5 فوریهٔ 1985 (16 بهمن 1363) در محلهٔ سائو پدرو در فونشال، پایتخت مادیرا می باشد که در محلهٔ نزدیک سانتو آنتونیو بزرگ شد. خانواده کریستیانو رونالدو نام او را به دلیل علاقه شان به رونالد ریگان رئیس جمهور وقت برای پسر خود انتخاب کردند. کریستیانو رونالدو با توجه به اینکه در خانواده ای کم درآمد زندگی می کرد، تحصیلاتش را ادامه نداده و تا مقطع ابتدایی (دبستان) درس خوانده است. کریستیانو رونالدو به تازگی با پیوستن به تیم هاای عربی و محاجرت خود و خانواده اش به عربستان حواشی زیادی را به همراه داشته است.

 

در روزگاری که کریستیانو رونالدو ستاره جهان فوتبال با بازی های درخشان اش در زمین بازی سوژه اهالی فوتبال بود، حالا حواشی زندگی این فوق ستاره بیشتر برای مردم جذاب شده است.

حالا زندگی این زوج مشهور به اندازه ای برای مخاطبان جالب شده که کوچک ترین اتفاق در زندگی شان توجه کاربران را به خودش جلب می کند.

 

جورجینا

 

البته این موضوع پس از ورود جورجینا به زندگی شخصی رونالدو پر رنگ تر شده است. چرا که این مدلینگ برجسته با انتشار تصاویر روزمره خانواده اش حسابی ذهن کاربران را مشغول کرده است.

در همین خصوص نامزد خبرساز رونالدو در جدیدترین فعالیت مجازی اش تغذیه لاکچری و گرانقیمت اش را به رخ دنبال کنندگان اش کشیده است.

اما نکته ای که باعث واکنش های متفاوتی از سوی کاربران شده نحوه پخت این غذا بوده و برخی از آنان این استیک را خام دانسته اند.

زندگی فوق لاکچری جورجینا در عربستان؛ این بار رونمایی از آرایشگر شخصی!

به گزارش وقت صبح، این روزها جورجینا نامزد آرژانتینی رونالدو در حال سپری کردن لحظات رویایی است که به نظر می رسد معروف ترین سلبریتی های زن دنیا هم تجربه نکرده باشند.

البته انتقال فوق ستاره فوتبال جهان به باشگاه النصر و مبلغ قرار داد نجومی اش باعث شده کاربران فضای مجازی بیش از پیش در جریان زندگی فوق لاکچری این زوج‌ قرار بگیرند.

البته برخی از طرفداران جورجینا معتقدند او به واسطه مدلینگ بودن و تبلیغات برندهای مشهور جهانی بدون کمک مالی رونالدو، از پولساز ترین چهره های برجسته جهانی است.

در همین خصوص شریک زندگی رونالدو به تازگی تصویر خاصی را در ادامه زندگی لوکس و‌ پر زرق و‌ برق اش در اینستاگرام منتشر کرده که با بازتاب گسترده ای مواجه شده است.

او در این استوری با رونمایی از آرایشگر مخصوص و معروف خودش خطاب به او نوشته است: تنها ماری که ازش نمی ترسم.

البته منظور جورجینا از به کار بردن کلمه مار برای آرایشگر خصوصی اش به این خاطر است که این فرد در پروفایل اینستاگرام اش خودش را مار نامیده است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/4v55xp