جمعه 01 تیر 1403 - 21 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/17 13:34
کد خبر: 14919

بازیگران مرد ایرانی که دو همسر بازیگر داشته‌اند! + اسامی و تصاویر

همواره زندگی خصوصی سلبریتی ها نزد عموم مردم به شدت جذابیت دارد و این جذابیت در هنگام بحث و گفتگو درباره ازدواج دو سلبریتی، دو چندان می‌شود.

می‌توانید با ما در این مطلب سرگرم کننده بازیگران مرد ایرانی سینما و تلوزیون که با دو بازیگر خانم پیوند داشته اند را بشناسید. این موضوع از نظر عامه پسندی جذابیت دارد وشاید برای شما هم جالب باشد.

مهدی پاکدل

مهدی پاکدل در سال ۱۳۸۹ با بهنوش طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد و در سال ۱۳۹۵ از او جدا شد. این هنرمند در سال ۱۳۹۹ با رعنا آزادی‌ور از هنرمندان بازیگر پیمان زناشویی بست.


رامبد جوان

تمام بازیگران مرد ایرانی که دو همسر بازیگر داشته‌اند!

رامبد جوان سه بار سر سفره عقد نشسته و هر سه همسر او با نام ماندانا روحی، سحر دولتشاهی و نگار جواهریان از هنرمندان سینما و تلویزیون می‌باشند. رامبد جوان از زندگی مشترک فعلی خود با نگار جواهریان دختری به نام نوردخت دارد.


امین حیایی

امین حیایی سال‌ها قبل زندگی مشترک کوتاهی را با مونا بانکی‌پور تجربه کرد که به طلاق انجامید. دارا حیایی حاصل ازدواج اول امین حیایی است. این هنرمند بعد از مدتی با نیلوفر خوش‌خلق از بازیگران سینما و تلویزیون ازدواج کرد.


فریبرز عرب‌نیا

تمام بازیگران مرد ایرانی که دو همسر بازیگر داشته‌اند!

فریبرز عرب‌نیا بازیگر مطرح سینما و تلویزیون اولین‌بار با آتنه فقیه‌نصیری پیمان زناشویی بست و ازدواج آن‌ها بعد از چند سال به پایان رسید. این هنرمند بعد از چند سال با زنده‌یاد عسل بدیعی ازواج کرد و جانیار حاصل زندگی مشترک آن‌ها است. این زوج بعد از مدتی طلاق گرفتند.


مهدی هاشمی

مهدی هاشمی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون برای اولین‌بار با گلاب آدینه ازدواج کرد و نورا هاشمی ثمره ازدواج آن‌ها بود. این هنرمند در سال‌های اخیر با مهنوش صادقی ازدواج کرده و با او زندگی می‌کند.


امین زندگانی

تمام بازیگران مرد ایرانی که دو همسر بازیگر داشته‌اند!

امین زندگانی، بازیگر مطرح سینما و تلویزیون اولین‌بار با مینا لاکانی پیمان زناشویی بست که بعد از مدتی به طلاق انجامید. این هنرمند بعد از چند سال با الیکا عبدالرزاقی بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد و با او زندگی می‌کند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/4v55e6