یک‌شنبه 19 آذر 1402 - 10 Dec 2023
تاریخ انتشار: 1399/09/17 08:28
کد خبر: 7264

مصطفی کیایی و همسرش در ساحل سالگرد ازدواجشان را جشن گرفتند+عکس عاشقانه

در این عکس مصطفی کیایی با همسرش در ساحل دیده می شوند

مصطفی کیایی را می توانیم یکی از کارگردانان جوان و خوش آتیه سینمای ایران بنامیم.مصطفی کیایی بر خلاف برخی از کارگردانان، اهل سینمای روشنفکری با داستان‌های هزار لایه نیست. در فیلم‌هایش هم از نماهای عجیب و غریب و دوربین متحرک بدون خاصیت هم استفاده نمی‌کند. مصفی کیایی اگر چه با فیلم «بعدازظهر سگی سگی» توجه مخاطب را چندان به خود جلب نکرد، اما با ضد گلوله نشان داد که به سینمای حرفه‌ای و قصه گو علاقه دارد و با «خط ویژه» استعدادهای خود را به خوبی به رخ کشید... «خط ویژه» اگر چه در جشنواره نتوانست توجه داوران را در بخش های مختلف به خود جلب کند؛ اما مصطفی کیایی مورد توجه تماشاگران قرار گرفت و سیمرغ بهترین فیلم از نگاه مردم را دریافت کرد.


خبرداغ:استایل نامتعارف همسر و دختر علی دایی در خانه لاکچریشان+عکس جنجالی


مصطفی کیایی با انتشار عکس زیر نوشت:

ما با توایم و با تو نه ایم ، اینت بلعجب در حلقه ایم با تو و چون حلقه بر دریم ٩ سال از ١٣٩٠/٨/٢۴ گذشت

 

setareparsi.com

 


خبرداغ:اعترافات مادر سنگدل در قتل هولناک نوزاد 2 ماهه اش/در فارس اتفاق افتاد


 

بد نیست درباره مصطفی کیایی بیشتر بدانید

مصطفی کیایی زاده ۱۳۵۵ – کرج کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس سینما و تلویزیون و برادر محسن کیایی هنرپیشه سینما است.سریال هم گناه نخستین اثر وی در شبکه نمایش خانگی است.

 

او فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۳ در مرکز آموزش فیلم‌سازی اداره ارشاد کرج آغاز کرد و از سال ۱۳۷۶ همزمان با تحصیل در رشته فیلم‌سازی در دانشگاه به عنوان دستیار کارگردان در مجموعه‌های تلویزیونی و سینمایی مشغول به کار شد.

 

مصطفی کیایی در گفتگویی که در ۲ دی ماه ۹۶ با فریدون جیرانی داشت در برنامه زنده سی و پنج از بسیاری از بخش‌های زندگی خود صحبت داشت و در رابطه با فیلم‌ها و سریال‌هایی که ساخته صحبت نمود. او پس از اتمام دوران تحصیل در سال ۸۱ به عنوان نویسنده، کارگردان و تدوین‌گر در برنامه‌های تلویزیونی فعالیت خود را ادامه داد و در این مدت برنامه‌های زیادی را برای شبکه‌های مختلف تلویزیونی ساخت. 

او در سال ۱۳۸۶ درخواست پروانه ساخت فیلم بعدازظهر سگی سگی را به اداره نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد ارسال نمود، اما موفق به اخذ پروانه ساخت نگردید و با تعویض تهیه‌کننده در سال ۱۳۸۸ پروانه ساخت فیلم بعد از ظهر سگی سگی را به تهیه‌کنندگی جوزان فیلم اخذ نمود و اولین فیلم بلند سینمایی خود را جلوی دوربین برد. وی از برادر خود محسن کیایی در بیشتر فیلم‌هایش استفاده می‌کند. مصطفی کیایی در سال ۱۳۹۸ اولین سریالش را با نام هم‌گناه کارگردانی کرد که نویسندگی آن برعهده محسن کیایی و علی کوچکی بود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/4pako4