دوشنبه 27 فروردین 1403 - 15 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1402/05/28 16:30
وام قرض الحسنه | وام بانک دی
کد خبر: 121861

دریافت وام قرض الحسنه با افتتاح حساب در بانک دی | شرایط دریافت وام از بانک دی چگونه است ؟

افرادی می خواهند وام دریافت کنند میتوانند به بانک دی مراجعه کنند و یک حساب افتتاح کنند و از طرح فرزانه وام دریافت کنند.

بانک ها وام های مختلفی به مشتریان خود ارائه می دهند. یکی از انواع وام ها، وام قرض الحسنه می باشد. وام قرض‌الحسنه نوعی قرض است که در آن بهره‌ای در کار نباشد .وام قرض الحسنه دقیقاً در مقابل رباء قرار گرفته است. در وام قرض الحسنه  هرگونه زیادی بر قرض موجب رباء بودن آن  می‌شود. در ادامه شرایط دریافت وام قرض الحسنه از بانک دی را می خوانید. 

مشتریان بانک دی که مایل به دریافت وام 200 میلیون تومانی طرح «فرزانه» این مجموعه هستند، باید در یکی از شعب آن سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند.

مشتریان بانک دی به منظور دریافت وام 200 میلیون تومانی تنها به افتتاح حساب احتیاج ندارند، بلکه باید حداقل سه ماه از مدت زمان خواب سپرده‌شان گذشته باشد تا امکان درخواست این تسهیلات برایشان فراهم شود.

وام قرض الحسنه

سود این تسهیلات برحسب میانگین حساب متغیر متفاوت بوده و بین چهار تا 18 درصد اعلام شده است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام به 60 ماه می‌رسد. افراد به منظور دریافت این تسهیلات باید ضامن رسمی داشته باشند. علاوه بر مشتریان عادی، کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز این امکان را دارند با ارائه معرفی نامه از وام مذکور بهره مند شوند.

با توجه به مبلغ وام، حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط 5 میلیون و 78 هزار و 685 تومان است. کل سود تسهیلات، 104 میلیون و 721 هزار و 129 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 304 میلیون و 781 هزار و 129 تومان خواهد بود.

بانک دی براساس قانون اجازه تاسیس بانک‌های غیردولتی شکل گرفت و انواع خدمات ارزی، ریالی و افتتاح سپرده‌ها را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می‌دهد. هدف این بانک تسهیل و فراهم کردن امکان مشارکت گسترده و فراگیر ملی و مردمی در تمامی فعالیت‌های سازنده، موثر و موجه در زمینه‌های پولی، مالی و بانکی است.

این مجموعه تاکنون توانسته تندیس چهاردهمین جشنواره انتشارات روابط عمومی 98، لوح تقدیر پنجمین همایش نوآوری و عدالت اقتصادی 96، جایزه خط کش طلایی نشان افکار عمومی 1396 و … را به دست آورد.

منبع : فردا نیوز


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/4m9dyy