پنج‌شنبه 03 اسفند 1402 - 22 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1401/12/01 11:18
سریال‌های جدید آی‌فیلم
کد خبر: 13831

اگر اهل فیلم وسریال هستی این طلب رو از دست نده! | چه سریال‌های جدیدی از آی‌فیلم پخش می‌شود؟

چهار مجموعه تلویزیونی جدید به جدول پخش شبکه آی‌فیلم فارسی اضافه می‌شود.

 

به گزارش ستاره پارسی:  با اتمام پخش مجموعه‌های تلویزیونی «آقا و خانم سنگی»، «مهمانان ویژه»، «زن بابا» و «جلال ۲»، چهار سریال جدید «همسایه‌ها»، «روزی روزگاری»، «خوشنام» و «دزد و پلیس» روی آنتن شبکه آی‌فیلم فارسی می‌رود.

 

زنده‌یاد خسرو شکیبایی و سریال «روزی روزگاری»

سریال «روزی روزگاری» از روز جمعه پنجم اسفند هر شب ساعت ۱۹:۰۰ از شبکه آی‌فیلم پخش و در ساعت‌های ۰۳:۰۰ و ۱۱:۰۰ روز بعد بازپخش می‌شود.

 

19_40_41roozy

 

 مهران غفوریان «همسایه‌ها» را به آی‌فیلم می‌آورد

سریال «همسایه‌ها» از پنجشنبه ۴ اسفند هر روز ساعت ۱۶:۰۰ از آی‌فیلم فارسی پخش می‌شود و بازپخش آن نیز در دو نوبت ۰۰:۰۰ و ۰۸:۰۰ روز بعد خواهد بود.

در این سریال بازیگرانی نظیر مهران غفوریان، جواد رضویان، بهاره رهنما، سمانه پاکدل و زنده یاد سیروس گرجستانی به نقش‌آفرینی پرداخته اند.

 

 

15_47_05hamsayeha

 

ماجراهای دیدنی «دزد و پلیس» 

سریال «دزد و پلیس» از سه‌شنبه ۲ اسفند، هر شب ساعت ۲۲:۰۰ از آی‌فیلم فارسی پخش می‌شود و بازپخش آن نیز در ساعت‌های ۰۶:۰۰ و ۱۴:۰۰ روز بعد روی آنتن می‌رود.

از جمله بازیگران این سریال می‌توان به حمید لولایی، بیژن بنفشه‌خواه، مرجانه گلچین، بهنام تشکر، هومن برق‌نورد و شقایق دهقان اشاره کرد.

 

20_35_19DozdvaPolis

 

«خوشنام» جایگزین «زن بابا» می‌شود

با پایان سریال «زن‌بابا» به کارگردانی سعید آقاخانی سریال «خوشنام» به کارگردانی علیرضا نجف‌زاده جایگزین آن می‌شود.

در این سریال حمید لولایی، هومن حاجی عبداللهی، عباس جمشیدی‌فر، شهره لرستانی، فریده سپاه منصور، سحر ولدبیگی، امیر کربلایی زاده، امیر غفارمنش، مهرداد ضیایی، ساناز سماواتی و محمدرضا داوود نژاد به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سریال «خوشنام» از دوشنبه اول اسفند هر شب ساعت ۲۱:۰۰ روی آنتن آی‌فیلم می‌رود و بازپخش آن نیز در ساعت‌های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز بعد خواهد بود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/4dxeew