جمعه 04 اسفند 1402 - 23 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1401/12/03 04:45
قتل | درگیری | درگیری مرگبار
کد خبر: 13879

اختلافات شخصی رنگ خون گرفت | درگیری مرگبار ۲ کارگر جوان در انبار

مرد جوانی که دوست خود را به دلیل اختلافات شخصی به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

به گزارش ستاره پارسی:  دوشنبه یکم اسفند ماه، کشف جسد مرد جوانی در یک انبار روغن خودرو در جاده 16 کیلومتر جاده تهران-کرج توسط  یک نگهبان به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 154 چیتگر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی و متخصصان پزشکی قانونی به همراه محمدرضا صاحب جمعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه ششم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد جوان اهل کشور افغانستان مواجه شدند که از هدف ضربات مهلک چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ همچنین عامل جنایت که در سوله حضور داشت توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی بازداشت شد.

بدین ترتیب متهم هدف بازجویی قرار گرفت؛ وی به تیم تحقیق گفت: در این سوله کار می‌کردم و با مقتول اختلافات شخصی و خانوادگی در شهر خود داشتم که همین موضوع باعث درگیری مرگباری بین ما در سوله شد.

مرد جوان ادامه داد: بخاطر اختلافاتی که داشتیم مقتول از من درخواست کرد تا از سوله بروم و جای دیگری کار کنم که من هم قبول کردم اما شب را در کارگاه گذراندم که ناگهان با یکدیگر درگیر شدیم و در جریان این نزاع او را با ضربات چاقو به قتل رساندم. به دلیل اینکه صاحب سوله هر شب درب را تا صبح قفل می‌کرد، شیشه‌ها را شکاندم اما بخاطر حفاظ میله‌ای نتوانستم فرار کنم و توسط پلیس دستگیر شدم.

با دستور محمدرضا صاحب جمعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه ششم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

/منبع تسنیم


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/4dxe9w