شنبه 05 اسفند 1402 - 24 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1399/09/17 16:37
کد خبر: 7279

پیدایش بیماری ناشناخته جدید جان 140 نفر را گرفت!

مقام‌های هند می‌گویند که در حال تحقیق درباره مرگ مرموز ۱۴۰ نفری هستند که در دو روز گذشته به بیمارستان‌های این کشور مراجعه کرده‌اند.

به نقل از رسانه فارسی زبان؛ مقام‌های هند می‌گویند که در حال تحقیق درباره مرگ مرموز ۱۴۰ نفری هستند که در دو روز گذشته به بیمارستان‌های این کشور مراجعه کرده‌اند.این بیماری ناشناخته در شهر «ایلورو» در ایالت «آندرا پرادش» پیدا شده و دکتر‌ها می‌گویند که از نشانه‌هایش می‌توان به تهوع و غش اشاره کرد.

در بیمارستان دولتی ایلورو، چندین تخت را برای بیماران احتمالی بعدی خالی کرده‌اند.

این در حالی است که هند در این روز‌ها مثل بسیاری از کشور‌های جهان با مشکلات مربوط به شیوع ویروس کرونا دست و پنجه نرم می‌کند.

نتیجه تست کرونای بیماران منفی بود

رسانه‌های محلی می‌گویند از مبتلایان به این بیماری جدید، آزمایش کرونا گرفته‌اند و نتیجه آن منفی بوده است.

یک مقام بهداشتی در بیمارستان دولتی ایلورو گفته که بیماران به خصوص کودکان «یک دفعه شروع می‌کنند به بالا آوردن و از سوزش چشم‌هایشان شکایت می‌کنند. در حالی که بعضی غش کرده و چندبار به حال تشنج افتادند».بسیاری از آن‌ها که کارشان به بیمارستان کشیده، خیلی زود بهبود پیدا کرده و زود مرخص شده‌اند.


خبرجدید:آزارجنسی نازنین توسط مهمان میانسال/والدین در مواجهه با تجاوز باید چکار کنند؟


آلا کالی کریشنا سرینیویس، وزیر بهداشت در ایالت آندرا پرادش، گفته که نتیجه آزمایش خون از این افراد نشانه‌ای از بیماری ویروسی ندارد.

او گفت که بعد از بازدید مقام‌ها از محلی که این افراد در آنجا بیمار شده‌اند، احتمال آلودگی آب و هوا به عنوان عامل این بیماری از میان رفته است. آقای سرینیویس گفت: «این یک بیماری ناشناخته است و فقط نتیجه آزمایش می‌تواند عامل آن را مشخص کند.»


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/4drmw3