پنج‌شنبه 03 اسفند 1402 - 22 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1401/11/14 11:51
ازدواج پسر جوان با پیر زن
کد خبر: 13278

لوس بازی پسر جوان با همسر پیرش فضای مجازی را ترکاند! | عکس جنجالی پسر جوان و جذاب با عشق 80 ساله اش

ازدواج محمد پسر 35 ساله با پیرزن 80 ساله انگلیسی در فضای مجازی همه را شوکه کرد.

به گزارش ستاره پارسی: روزنامه دیلی میل انگلیسی نوشت: آیریس جونز ۸۰ ساله و محمد احمد ابراهیم ۳۵ ساله با یکدیگر در یکی از شبکه‌های اجتماعی آشنا شدند و دو ماه بعد محمد عشق خود را به آیریس اعلام کرد و همین امر باعث آشنایی بیشتر این دو و همچنین دیدارشان در قاهره شد.

 

پسر جوان و عشق 800 ساله اش

 

پسر جوان و عشق 800 ساله اش

 

همچنین آیریس در ملاقاتی که با مادر محمد داشت از تصمیم ازدواجشان گفتند، که مادر محمد نیز مخالفتی نشان نداد و این ازدواج را پربرکت دانست.

آیریس موظف شد تا برای ازدواج با محمد، سند طلاق خود را که ۴۰ سال پیش اتفاق افتاده است را به سفارت انگلیس در مصر ارائه دهد. همچنین این زن ۸۰ ساله تعهدنامه‌ای را مبنی بر آزاد بودن (مجرد بودن) خودش را به سفارتخانه ارائه کرد.

 

پسر جوان و عشق 800 ساله اش

 

پسر جوان و عشق 800 ساله اش

 

خانواده آیریس از جهت اینکه محمد دنبال پول یا گذرنامه انگلیسی باشد، نگران این رابطه بودند، اما بعد از مدتی متوجه شدند که این رابطه یک عشق واقعی است.

آیریس در گفت‌و‌گو با یکی از سایت‌های خبری با اشاره به عشقی که بین خودش و محمد است، تاکید کرد: محمد اگر بخواهد به خاطر پول و ثروتم با من ازدواج کند، متاسفانه ناامید می‌شود، چراکه من یک مستمربگیر ساده هستم و سال‌های زیادی از عمرم را برای شادی و خوشحالی مردم صرف کردم و حالا فقط می‌خواهم با مردی که دوستش دارم تا قبل از مرگم زندگی کنم.

همچنین محمد بیان کرد: رابطه و عشق ما واقعی است و این درست نیست که به همه چیز از زاویه مادی نگاه کنیم. درواقع اگر یک زندگی بخواهد به این صورت پیش برود، هیچ احساسی دیگر وجود ندارد.

 

/منبع: رکنا


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/4bly52