چهارشنبه 27 تیر 1403 - 17 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/05/16 15:20
محمدرضا گلزار | همسر محمدرضا گلزار
کد خبر: 120951

سر و کله محمدرضا گلزار بالاخره پیدا شد | حاشیه جدید گلزار و آیسان

حاشیه جدیدی از محمدرضا گلزار و همسرش آیسان آقاخانی را در ادامه مشاهده می کنید.

محمدرضا گلزار بازیگر و خواننده ایرانی است. محمدرضا گلزار  حدودا چندماهی است با دختری به نام آیسان آقاخانی ازدواج کرده است..محمد رضا گلزار و همسرش به دبی سفر کرده بودند..محمدرضا گلزار و آیسان آقاخانی بالاخره بعد از مدتها دوری از کشورشان به ایران برگشتند.

ویدیو جدید آیسان و محمد رضا گلزار

همسر محمد رضا گلزار کیست؟

آیسان آقاخانی (فعال در حوزه مدلینگ) علنی کرد. گلزار در چند فیلم پرفروش ایرانی از جمله سلام بمبئی (۱۳۹۴)، آینه بغل (۱۳۹۶)، رحمان ۱۴۰۰ (۱۳۹۷) و ما همه با هم هستیم (۱۳۹۸) حضور داشته‌است. محمدرضا گلزار  غیر از فعالیت سینمایی در چند پروژهٔ تلویزیونی از جمله عاشقانه (۱۳۹۵–۱۳۹۶) ساخت ایران ۲ (۱۳۹۷) و گیسو (۱۳۹۹–۱۴۰۰) ایفای نقش کرده‌است.محمد گلزار فعالیت خود را در سال ۱۳۷۷ به‌عنوان نوازنده گیتار در گروه موسیقی آریان آغاز کرد. او مدتی بعد فعالیت در زمینهٔ بازیگری را برای اولین بار در فیلم سام و نرگس (۱۳۷۹) ساختهٔ ایرج قادری تجربه کرد.

محمدرضا گلزار و ثروت بی نهایتش

محمدرضا گلزار گفته است برخلاف تصور از خانواده‌ای بسیار مرفه نیست و اولین خودرویی هم که خریده یک پژو 405 چپ کرده بود. محمد رضا گلزار متولد 1 فروردین 1356 در تهران، بازیگر است. محمد رضا گلزار بازیگر مرد ایرانی است که برای مردم بسیار محبوب است.محمد رضا گلزار البته پیشتر در یک گروه موسیقی نیز حضور داشت. محمد رضا گلزار بجز بازیگری نوازنده گیتار، پرکاشن و خواننده می باشد و حالا مجری گری هم می کند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/48r9wn