پنج‌شنبه 03 اسفند 1402 - 22 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1399/05/29 06:19
کد خبر: 4099

کارت ورود به جلسه ی کنکور سراسری99 صادر شد

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی خبر داد.

فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ خبر داد.

او در ادامه بیان کرد: داوطلبان آزمون سراسری از هم اکنون می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور قسمت آزمون سراسری، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

 


 

 

سخنگوی سازمان سنجش در ادامه گفت: داوطلبان با چهار شیوه وارد کردن کد رهگیری، مشخصات فردی، شماره پرونده و شماره داوطلبی و جستجو بر اساس مشخصات کارت اعتباری، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

 

او ادامه داد: داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۹ مرداد ماه فرصت دارند برای پرینت و دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند.

 

سخنگوی سازمان سنجش تصریح کرد: برای شرکت در کنکور سراسری ۹۹، یک میلیون و ۳۹۱ هزار و ۵۲۴ نفر ثبت نام کردند که با توجه به امکان شرکت داوطلبان کنکور های علوم انسانی، علوم ریاضی و فنی و علوم تجربی در گروه زبان های خارجی و هنر برای یک میلیون و ۳۹۳ هزار و ۲۳۳ داوطلب کارت ورود به جلسه صادر شده است.

 

مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش بیان کرد: در کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ تعداد یک میلیون و ۳۹۳ هزار و ۲۳۳ نفر شرکت کرده اند که در مقایسه با سال گذشته ۲۵ درصد افزایش داشته است.

 

زرین آمیزی بیان کرد: کنکور گروه آزمایشی هنر با ۱۱۳ هزار و ۷۳۲ داوطلب صبح روز چهارشنبه، ۲۹ مرداد، کنکور گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی با ۱۵۵ هزار و ۲۵۰ داوطلب و علوم انسانی با ۳۵۵ هزار و ۵۸۰ داوطلب صبح روز پنجشنبه، ۳۰ مرداد، کنکور گروه آزمایشی علوم تجربی با ۵۹۴ و هزار ۲۵۹ داوطلب صبح روز جمعه، ۳۱ مرداد و در نهایت کنکور گروه آزمایشی زبان خارجی با ۱۷۴ هزار و ۴۱۲ داوطلب صبح روز شنبه، اول شهریور برگزار خواهد شد.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/48aqk3