پنج‌شنبه 03 اسفند 1402 - 22 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1399/04/23 18:00
کد خبر: 2972

دستگیری افرادی که در حادثه کلینیک سینا مقصر بودند+جزئیات و فیلم

بدون شک هیچ انقلابی توانایی ایستادگی علیه استکبار جهانی را ندارد، مگر اینکه یک رهبر توانا و مدبر بتواند مردم را برای مقاومت علیه این جنایتکاران متحد کند

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره در مورد حادثه  کلینیک سینا اطهر  تهران، از قصور شهرداری تهران و وزارت بهداشت نسبت به نظارت بر تغییر کاربری محل کلینیک بدون در نظر گرفتن ملاحظات ایمنی خبر داد.

 

 

  • سعید را کشتم چون می خواست به زن دوستم تجاوز کند / مرد غیرتی در دادگاه جنایی تهراندوربین مخفی در آسانسور / بلایی
  • که مرد دیوانه بر سر دختر رییس آورد
  •  
 

در اثر انفجار و آتش‌سوزی در  کلینیک   سینا اطهر  در شمال تهران ۱۵ زن و چهار مرد کشته و ۱۴ نفر دیگر زخمی شدند. حادثه حوالی ساعت ۲۱ شامگاه سه‌شنبه به وقت تهران رخ داد. برای چهار نفر حکم بازداشت صادر شده است.

 

 

تصاویر جانباختگان حادثه کلینیک

 

 

انفجار کلینیک سینا اطهر تهران

حادثه حوالی ساعت ۲۱ شامگاه سه‌شنبه ۱۰ تیرماه رخ داد. در ساعات اولیه حادثه اعلام شد که تنها چند نفر زخمی و شمار زیادی از حاضران در کلینک نجات داده شده‌اند. اما رفته رفته خبرها حاکی از وقوع یک فاجعه بود.

 

در زمان وقوع انفجار و آتش‌سوزی دست‌کم ۲۵ نفر در ساختمان پنج‌طبقه کلینیک سینا اطهر حضور داشتند. اغلب کسانی که در طبقه آخر و در اتاق‌هاى جراحى بودند، جان خود را از دست داده‌اند.

 

 

انفجار در کلینیک سینا

 

 

مرگ تلخ کادر درمان سینا اطهر

به گزارش اداره کل پزشکی قانونی استان تهران، تاکنون اجساد ۱۸ تن از جانباختگان حادثه برای تعیین علت فوت به مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی پزشکی قانونی استان تهران ارجاع شده که پس از بررسی و احراز هویت با دستور مقام قضایی اجساد تحویل بستگان درجه اول خواهد شد.

 

بنا بر گزارش‌ها، بیش از نیمی از جان‌باختگان پزشکان و کادر اتاق عمل است.

 

آتش سوزی کلینیک سینا (1)

 

علت حادثه، نشت گاز و اتصال برق نبود

علت وقوع حادثه بر اساس بررسی‌های اولیه نشت گاز و اتصالی کابل برق بوده است اما مدیرکل مدیریت بحران استان تهران اعلام کرد که علت حادثه نشت گاز و اتصال برق نبوده است.

 

 

آتش سوزی کلینیک سینا (2)

 

صدور حکم بازداشت برای چهار نفر

کیوان ظهیری، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از صدور حکم بازداشت برای چهار نفر خبر داد. به گفته ظهیری، یکی از این افراد که در محل حضور داشت، بازداشت شده و دستگیری سه نفر دیگر نیز در دستور کار قرار دارد.

 

 

منبع:رکنا


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/45z5m4