پنج‌شنبه 03 اسفند 1402 - 22 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1401/11/21 11:46
بازیگر مشهور
کد خبر: 13500

تلاش خستگی ناپذیر بازیگر مشهور برای ازدواج ششم | ۵ ازدواج و ۴ طلاق نتیجه رابطه عاشقانه بازیگر مشهور

تلاش خستگی‌ناپذیر بازیگر مشهور برای یافتن همسر. نیکلاس کیج همچون بسیاری از ما موفقیت ها و چالش هایی در روابط عاشقانه ی خود داشته است.

نیکلاس کیم کاپولا زادهٔ ۷ ژانویهٔ ۱۹۶۴ که با نام نیکلاس کیج (Nicolas Cage) شناخته می‌شود، بازیگر و فیلم‌ساز آمریکایی است. نیکلاس کیج در خانوادهٔ کوپولا به دنیا آمده و جوایز مختلفی از جمله یک جایزهٔ اسکار و یک جایزهٔ گلدن گلوب دریافت کرده‌است. نیکلاس کیج برای بازی در فیلم‌های کمدی ماه‌زده (۱۹۸۷) ماه عسل در وگاس (۱۹۹۲) نامزد دریافت جایزهٔ گلدن گلوب شد و برای بازی در ترک لاس وگاس (۱۹۹۵) توانست جایزهٔ اسکار بهترین بازیگر مرد را کسب کند. نیکلاس کیج برای به تصویر کشیدن چارلی و دانلد کافمن در کمدی-درام اقتباس (۱۹۹۲) نامزد دریافت جایزهٔ اسکار شد.

تلاش خستگی ناپذیر بازیگر مشهور برای ازدواج ششم

نیکلاس کیج همچون بسیاری از ما موفقیت ها و چالش هایی در روابط عاشقانه ی خود داشته است. همه ی دشواری ها او دست از تلاش برای رسیدن به رابطه ای بادوام برنداشته است. او حالا وارد پنجمین ازدواج خود شده است و امیدوار است این بار موفقیت آمیز باشد.

پاتریشیا آرکت

بازیگر مشهور

نیکلاس کج با پاتریشیا آرکت مواجهه ای تصادفی در یک رستوران داشت. در این ملاقات نیکلاس از پاتریشیا خواستگاری کرد، اما او در ابتدا نپذیرفت، اما قبول کرد با او وارد رابطه عاشقانه شود.

رابطه ی آن ها خیلی زود به ازدواج منتهی شد و آن ها در سال ۱۹۹۵ با یکدیگر پیمان زناشویی بستند. اما زندگی مشترک شان دوامی نداشت و در سال ۲۰۰۱ تقاضای طلاق دادند.

لیزا ماری پریسلی

بازیگر مشهور

در سال ۲۰۰۰ نیکلاس فرصت ملاقات با لیزا ماری پریسلی، دختر الویس پریسلی را در یک مراسم پیدا کرد. به گفته ی خودش، فوراً مجذوب او و چشمان زیبا و پرروحش شد.

علیرغم فراز و نشیب های رابطه شان، آن ها در نهایت در سال ۲۰۰۲ تصمیم به ازدواج با یکدیگر گرفتند. با این بعد از چند ماه تقاضای طلاق دادند و در سال ۲۰۰۴ جدایی خود را نهایی کردند.

آلیس کیم

بازیگر مشهور

نیکلاس ۴۰ ساله ۲ ماه بعد از آشنایی با آلیس کیم ۱۹ ساله تصمیم به ازدواج با او گرفت.

در ابتدا مادر کیم به دلیل اختلاف سنی او و نیکلاس مخالف ازدواج شان بود اما به مرور زمان نیکلاس توانست رضایت او را جلب کند.

این زوج یک سال پس از ازدواج شان صاحب پسری به نام کال- اِل شدند.

زندگی مشترک نیکلاس و کیم بعد از ۱۲ سال به پایان رسید و نیکلاس در ۵۴ سالگی بار دیگر مجرد شد.

رابطه ی نیکلاس و کیم علیرغم جدایی شان با یکدیگر دوستانه باقی ماند و کیم حتی در مراسم ازدواج پنجم نیکلاس شرکت کرد.

اریکا کویکه

بازیگر مشهور

نیکلاس و اریکا کویکه که یک یک میکاپ آرتیست بود پیش از ازدواج شان در سال ۲۰۱۹ یک سالی با یکدیگر در رابطه عاشقانه بودند. با این حال، بعد از مراسم ازدواج طولی نکشید که نیکلاس پی برد دچار اشتباه شده و تنها ۴ روز بعد از ازدواج شان تقاضای طلاق داد.

ریکو شیباتا

بازیگر مشهور

نیکلاس با همسر پنجم خود، ریکو شیباتا از طریق دوستان مشترک شان در زمان حضور در ژاپن برای بازی در یکی از فیلم هایش پاشنا شد. بعداً نیکلاس وقتی ریکو در ژاپن بود از طریق تماس تصویری از ریکو خواستگاری کرد. او نیز پذیرفت و آن ها در سال ۲۰۲۱ با یکدیگر ازدواج کردند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/45ngx4