پنج‌شنبه 03 اسفند 1402 - 22 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1399/06/30 07:26
کد خبر: 5089

رتبه های برتر آزمون سراسری99 اعلام شدند+جزئیات

اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ در پنج گروه آزمایشی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org منتشر شد.​

 


سعید راد:منوچهر هادی فقط به فکر بیزینس خودش است+فیلم دیده نشده


 

در گروه آزمایشی  علوم ریاضی  و فنی ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران، ایلیا هاشمی راد از تهران، علی انصاری از مشهد، آرمین ثقفیان از اصفهان، سروش شرافت بفروئی از یزد، ملیحی کسری از ساری، محمد مولوی سرند از فردوس، مهرداد میلانلو از لاهیجان، محمد مهدی حیدری نسب از زابل و مهدی سعادت بخت از تهران به ترتیب رتبه‌های یک تا ۱۰ را کسب کردند.

 

در گروه آزمایشی  علوم تجربی  به ترتیب سید امیر سید شنوا از اردبیل، رامین آزادی از تهران، محمد تیموری ماسوله از گرگان، سپهر اسلامی از تهران، علی مولایی از ارومیه، شهریار سلمانی از گرگان، سارا احمدی از تهران، علی چیت ساز از شیراز، مهراب شادی دیزناب از تبریز و در نهایت محمد مهدی قلی زاده از بابل رتبه‌های یک تا ۱۰ را از آن خود کردند.

 

در گروه آزمایشی  علوم انسانی  به تربیت مهدی محمد ثمر از ارومیه، علی رضا چابیان از آمل، مریم اکبری سریزدی از کرج، محسن سیاه مرد از خمینی شهر، حسین تندرو از تهران، نازنین زهرا افشار از قزوین، مهدی ضیایی آذرخورانی از شهرضا، فاطمه برات نژاد از قائنات و محمد قاسمی از مشهد نیز رتبه‌های یک تا ۱۰ را به دست آورند.

 

در گروه آزمایشی هنر نیز روژینا آزادی از تهران، حانیه منصوری نهجیری از اصفهان، سارینا خلیلی از تهران، کیانا خزچین از تهران و مینا معیری از تهران نیز موفق به کسب رتبه‌های یک تا پنجم این گروه شدند.

 


ماجرای کتک خوردن بهزاد فراهانی از همسرش+فیلم جنجالی


 

کیان بهادری از شمیرانات، مهساسادات موسوی مهر از دماوند، انیتا محمدی از اصفهان، رضا ابراهیمی از سبزوار و صدرا فدایی از لاهیجان نیز رتبه اول تا پنجم گروه آزمایشی زبان را از آن خود کردند.

 

کنکور  ۹۹ به دلیل شیوع کرونا ویروس با تأخیر تقریباً یک ماهه در روزهای چهارشنبه ۲۹، پنج شنبه ۳۰، جمعه ۳۱ مرداد و شنبه اول شهریور ماه سال جاری به مدت چهار روز با رعایت دستورالعمل بهداشتی برگزار شد.

 

 

منبع:رکنا


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3qqma3