شنبه 25 فروردین 1403 - 13 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1402/06/12 09:30
وام | وام فوری
کد خبر: 123717

وام فوری ۵۰۰ میلیون واریز به محض افتتاح حساب | وام فوری با شرایط عالی و ویژه برای وام بگیران

تمامی دارندگان پایانه‌های فروشگاهی و درگاه‌‌های پرداخت متصل به بانک اقتصاد نوین می‌توانند تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان با توجه به معدل حساب خود تسهیلات با سود ۴، ۱۸ و ۲۳ درصد دریافت کنند.

وام فوری مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام فوری بانک به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود. وام فوری به کمک آن دسته از افرادی می‌آید که نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا که نقدینگی، گمشده همیشگی مردم است؛ پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام فوری و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانک‌ها می‌کند.در ادامه به آخرین خبر از وام فوری می پردازیم.وامم

نام وام

پیام

سود

4 %

این طرح با توجه به نوع حساب، مقدار معدل حساب و نوع قرارداد تسهیلاتی دارای سود ۴، ۱۸ و ۲۳ درصد است.

سقف وام

500 میلیون تومان

کف مبلغ وام

10 میلیون تومان

نوع ضمانت

ضامن رسمی

نیاز به سپرده

حساب سپرده لازم

قرض الحسنه

حساب‌های قرض‌الحسنه، کوتاه‌مدت و جاری برای این طرح قابل استفاده است

مدت زمان خواب سپرده

2 ماه

مدت زمان خواب سپرده در طرح پیام ۲، ۳، ۴ و ۶ ماه است

مسدودی سپرده

بی‌حرکت تسهیلات بگیرید

تبلیغ

بی‌حرکت تسهیلات بگیرید

افتتاح حساب

yn-ad

نسبت مبلغ وام به میزان سپرده

200

حداکثر زمان بازپرداخت

24 ماه

قسط وام

21,712,461 تومان

این مبلغ برای تسهیلات قرض‌الحسنه است

وام فوری

برای سود ۱۸ درصد و بازپرداخت ۲۴ ماه ۲۴.۹۶۲.۰۵۱ میلیون تومان است

برای سود ۲۳ درصد و بازپرداخت ۲۴ ماه ۲۶.۱۸۶.۶۵۳ میلیون تومان است

کل سود وام

21,099,066 تومان

این مبلغ برای تسهیلات قرض‌الحسنه است

برای سود ۱۸ درصد و بازپرداخت ۲۴ ماه ۹۹.۰۸۹.۲۲۴ میلیون تومان است

برای سود ۲۳ درصد و بازپرداخت ۲۴ ماه ۱۲۸.۴۷۹.۶۷۲ میلیون تومان است

مجموع رقم وام و سود

521,159,066 تومان

این مبلغ برای تسهیلات قرض‌الحسنه است

برای سود ۱۸ درصد و بازپرداخت ۲۴ ماه ۵۹۹.۱۴۹.۲۲۴ میلیون تومان است

برای سود ۲۳ درصد و بازپرداخت ۲۴ ماه ۶۲۸.۵۳۹.۶۷۲ میلیون تومان است

سپرده جداگانه

هزینه‌های جانبی

۳۰۰ هزار تومان شامل: تشکیل پرونده و اعتبارسنجی

شرایط و مقررات

وام‌گیرنده دارای جواز کسب باشد

به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی نباشد

دارای درگاه پرداخت یا حساب متصل به دستگاه های کارتخوان بانک اقتصاد نوین باشد

طرح پیام بانک اقتصاد نوین مختص اشخاصی است که دارای درگاه پرداخت یا دستگاه‌های کارتخوان متصل به حساب‌‌های بانک اقتصاد نوین هستند. در این طرح فرد متقاضی می‌تواند بعد بترتیب ۲، ۳، ۴ یا ۶ ماه بعد از ایجاد میانگین حساب نسبت به دریافت تسهیلات،‌ با توجه به شرایط شعبه مورد نظر اقدام کند.

مهمترین نکته در این طرح داشتن جواز یا پروانه کسب معتبر به نام شخص وام‌گیرنده است،‌ در صورتیکه که خود فرد امکان استفاده از این تسهیلات را نداشته باشد می‌تواند با ارائه معرفی‌نامه کتبی نسبت به معرفی اشخاص دیگر برای دریافت تسهیلات اقدام کند.

طرح پیام دارای سود ۴٪، ۱۸٪ و ۲۳٪‌ است که بستگی به نوع قرارداد شخص با شعبه برای دریافت تسهیلات و دوره بازپرداخت و مدت ماندگاری سپرده دارد.

همچنین متقاضی دریافت وام می‌تواند ۲۰۰ درصد معدل حساب خود و تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کند و با بازپرداخت ۱۲  یا ۲۴ ماه است وام را به شعبه بازگرداند.

شرایط وام فوری ۲۰۰ میلیونی با بهره ۱۲ درصد

بالغ بر ۴۳ میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش تاکنون در قالب «شیلات کارت» در راستای تأمین نهاده‌های اولیه آبزی پروران از سوی بانک کشاورزی پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، رجبعلی قربان‌زاده مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و بودجه سازمان شیلات ایران با بیان این مطلب به خبرنگار ما گفت: در راستای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، طرح شیلات کارت برای تأمین سرمایه در گردش به منظور تأمین نهاده‌های اولیه همچون بچه ماهی و خوراک آبزیان برای متقاضیان به اجرا درآمده که سقف آن ۲۰۰ میلیون تومان و با بهره ۱۲ درصد است.

رجبعلی قربان‌زاده افزود: از مجموع تولیدکنندگان آبزی که برای دریافت تسهیلات شیلات کارت در سامانه سیتا ثبت‌نام کرده‌اند، تاکنون ۱۶۹۴ متقاضی با رقم ۲۲۱ میلیارد تومان به بانک کشاورزی معرفی شده‌اند که از این تعداد ۳۱۹ مورد از بانک کشاورزی، اعتباری بالغ بر ۴۳ میلیارد تومان دریافت کرده‌اند.

وی تأیید کرد: در حال حاضر در استان‌های مازندران حدود ۱۴ میلیارد تومان، خراسان رضوی سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، استان اصفهان دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان و لرستان بیش از یک میلیارد به تولیدکنندگان آبزیان در قالب شیلات کارت، تسهیلات سرمایه در گردش پرداخت شده است.

در طرح  تسهیلات امتیازی مهر ایران می‌توانید با ایجاد میانگین حساب ۳ الی ۱۲ ماه تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان وام با کارمزد ۴ درصد و بازپرداخت حداکثر ۵ ساله دریافت کنید.

وام فوری بانک رسالتبا توجه به اینکه بانک رسالت تمام خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می‌دهد و دیگر نیازی به مراجعه حضوری به بانک نیست، دیگر اتلاف وقت و ماندن در صف‌های طولانی بانک وجود ندارد. از این رو افراد زیادی به دنبال وام بانک رسالت فوری هستند. درست است که از بانک رسالت وام گرفتن آسان است، اما حداقل چند روزی طول می‌کشد تا وام به حساب شما واریز شود.

اگر مایل هستید تا از این بانک وام بگیرید، در ادامه‌ی این مطلب همراه ما باشید تا شرایط وام بانک رسالت را بررسی کنیم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3qq5y8