جمعه 04 اسفند 1402 - 23 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1399/10/04 17:41
کد خبر: 7741

تولد شومی که به عزا تبدیل شد!/ پسر 16 ساله دوستش را با چاقو کشت!

جشن تولد در تهران رنگ خون گرفت و پایان مراسم به قتل یک جوان 23 ساله منتهی شد.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای رییس پیش پیشگیری تهران بزرگ در این باره گفت: شب گذشته وقوع یک فقره  قتل  به ماموران کلانتری 126 تهرانپارس اطلاع داده شد که در پی آن ماموران با حضور در محل اقدام به بررسی صحنه جرم و پیگیری‌های بعدی کردند.​


بیشتربخوانید:تجمع و اعتراض دانش آموزان در مدارس برای امتحانات حضوری+فیلم


 وی با بیان اینکه مقتول جوانی 23 ساله بود که در پی وارد شدن ضربه چاقو به شکم دچار خونریزی شدید شده و جان خود را از دست داده بود، گفت: ماموران با هماهنگی بازپرس کشیک قتل تحقیقات خود را آغاز کرده و در جریان آن متوجه شدند که این نزاع پس از یک  جشن تولد  در همان محدوده رخ داده است.

موقوفه‌ای ادامه داد: ماموران با کسب اطلاعات بیشتر در عرض کمتر از یک ساعت مخفیگاه متهم به قتل را که جوانی حدودا 16 ساله بود، پیدا کرده و در عملیاتی او را دستگیر کردند. این قاتل نیز تحت بازجویی قرار گرفته و به جرم خود اعتراف کرد.


بیشتربخوانید:شبگردی سارا و نیکا با دوپسر جوان جنجالی شد!+عکس لورفته


قتل در جشن تولد / جوان تهرانی سلاخی شد

وی درباره چرایی وقوع این جرم نیز گفت: طبق اعتراف متهم و شهود، برادر قاتل و مقتول در یک جشن تولد در محدوده تهرانپارس حضور داشتند اما در میانه مراسم با هم درگیر شده‌اند که این درگیری با وساطت دیگر افراد به پایان رسیده. اما در پایان مراسم این دو نفر برای هم خط نشان کشیده و یکی از طرفین دعوا در تماس با برادر کوچکترش از او خواسته که به محل قرار برای دعوا بیاید که برادر کوچکتر نیز با یک کارد بزرگ خود را به محل رسانده است.

وی افزود: دقایقی بعد از ورود برادر 16 ساله به محل، او ناگهان کارد آشپزخانه را به شکم مقتول که 23 سال سن داشت وارد کرده و متواری می‌شود. اما پس از ورود پلیس به موضوع این فرد شناسایی و دستگیر شد.


بیشتربخوانید:پرستو صالحی 13 ساعت زیر تیغ جراحی بود!+علت و عکس

به گفته موقوفه‌ای، پرونده این فرد برای بررسی به دادسرا ویژه جرائم اطفال ارجاع داده شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3qnon3