شنبه 30 تیر 1403 - 20 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1401/07/27 08:01
مهران مدیری
کد خبر: 9941

پسر مهران مدیری جنجال تازه به پا کرد | پسر مهران مدیری با استوریش همه چیز را برملا کرد

پسر مهران مدیری، فرهاد مدیری ادعاهایی درباره ی ویدئوی جدید پدرش که سر و صدای زیادی به پا کرده، مطرح کرده است.

مهران مدیری با انتشار فیلمی در حمایت از معترضان کشور مورد نفرت صداوسیما واقع شد. صداوسیما دستمزد نجومی مهران مدیری را لوداد. مهران مدیری دارای دو فرزند به نام های شهرزاد مدیری و فرهاد مدیری است.پسر مهران مدیری فرهاد مدیری است و برای ادامه تحصیل به خارج از ایران رفته است. مهران مدیری در برنامه «دورهمی» از کاری که برخی از فیلمسازان انجام می‌دهند، پرده برداشت و آن را یک کار کثیف دانست.

مهران مدیری

فرهاد مدیری در یک استوری اینستاگرامی نوشت:

واقعاً خیلی ساده است!!!

در مورد همه ی آدم های شناخته شده که داخل ایران هستند؛

واکنش اول به شرایط کنونی، اعتقاد واقعی آن ها است و واکنش بعدی، نتیجه ی فشار بسیار زیاد می باشد و اعتقاد آن ها نیست!

فشار روی هر کدام از این آدم ها متفاوت است و در جه های سختی متنوعی دارد که ما از آن بی اطلاع هستیم!!!

#ابله_نباشیم

ابله: کم خرد، ناآگاه

ماجرای طلاق مهران مدیری از همسر اولش

امید حاجیلی در برنامه ام شو به این موضوع اشاره کرد که وقتی در برنامه دورهمی حضور پیدا کرده درباره موضوعی صحبت کرده که سانسور شده است. همین مساله مهر تاییدی بر شایعات طلاق مدیری از همسرش شد.

امید حاجیلی در برنامه دورهمی گفته بوده که هر وقت آقای مدیری ازدواج کند من هم در همان تایم با یکی ازدواج می کنم.

در ادامه گفت: چون آقای مدیری خیلی به من گیر داد، چرا ازدواج نمی کنی؟ کی ازدواج می کنی؟

منم گفتم هر وقت آقای مدیری ازدواج کند منم ازدواج می کنم…

بخاطر همین آن تکه حذف شد و آقای مدیری هم بی خیال سوالشون شدند.

بیستمین مرد قدرتمند ایران!

مهران مدیری سال ۲۰۰۹ در مقاله نیوزویک بعنوان بیستمین فرد قدرتمند ایرانی از نظر فرهنگی و سیاسی معرفی شد که رابطه بسیار صمیمی با جواد ظریف نیز دارد.

حضور مهران مدیری در جبهه

مهران مدیری درباره حضورش در جنگ گفته بود: از سال ۶۶ تا ۶۸ برای گذراندن خدمت سربازی در جبهه بودم ، در عملیات «مرصاد» و «حلبچه» حضور داشتم، از از راه دور به دشمن سنگ هم می‌ زدیم. یه مدت آرپیجی زن بودم و چند ماهی هم راننده آمبولانس بودم، در جبهه هم هر کارى از دستم بر مى‌ آمد انجام می‌ دادم. سال های ۱۳۶۵ هم در جبهه برای رزمنده ها در سنگرها نمایش بازی می کردیم.

بر اساس افشاگری آقای قزوه، مهران مدیری تنها یک روز پیش از صحبت‌هایش مبنی بر عدم پخش برنامه دورهمی، ۳۰ میلیارد تومان از صداوسیما دستمزد دریافت کرده است.علیرضا قزوه نوشت: «آخرین دریافتی آقای برره یک روز قبل نطق تاریخی‌اش، سی میلیارد تومان از صدا و سیما بوده؛ بعضی‌ها از روی شکم سیری چه نطق‌هایی می‌کنند.»

چندی پیش تهیه کننده دورهمی نیز در مصاحبه با رسانه‌ها اعلام کرده بود مهران مدیری دستمزدش را بابت تولید سری پنجم برنامه دورهمی به طور کامل دریافت کرده است و مطالبه‌ای از تهیه‌کننده یا سازمان صداوسیما برای این فصل ندارد. شایان ذکر است مبلغ افشا شده از سوی آقای قزوه جدای از مبالغی است که خود مدیری با اسپانسرها به توافق رسیده است.

بیوگرافی مهران مدیری

مهران مدیری

درکودکی دوستان زیادی نداشت و احساس تنهایی می کرد دوست داشت تنها در اتاق بنشیند، کتاب هایش را ورق بزند، اسمهایشان را حفظ کند و عکس هایشان را نگاه کند. او سه برادر بزرگ‌تر دارد. از شانزده سالگی با تئاتر آشنا شد. از پنج سالگی با موسیقی آشنا شد و از ۱۲ سالگی تنها به موسیقی کلاسیک گوش می داد، او یکی از کامل ترین آرشیوهای موسیقی کلاسیک را دارد. تحصیلات آکادمیک او در رشته تئاتر به دلیل حضورش در جبهه های جنگ ناتمام ماند.

بازگشت مهران مدیری به تلویزیون

مهران مدیری

مهران مدیری در سال 1392 به عنوان بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال های برره و مرد هزار چهره انتخاب شد و به همین خاطر بعد از 6 سال دوری از تلویزیون در برنامه 3 ستاره احسان علیخانی حضور پیدا کرد. در این برنامه مهران مدیری درباره بازگشت خود به تلویزیون صحبت کرد و گفت به سه دلیل به تلویزیون برمیگردم:

من فرزند تلویزیون هستم و عمدهٔ زندگیم و همچنین مهمترین آثارم رو در تلویزیون انجام دادم و هیچوقت نمیشه از تلویزیون رفت و برنگشت. شبکه نمایش خانگی قابل مقایسه با تلویزیون نیست برای اینکه من یک مخاطب 70 میلیونی رو عوض کردم با یک مخاطب 3 میلیونی که این منو آزار داده تو این سال ها.برای این که احساس می کنم مردم به شدت نیاز دارن به حال خوب، خنده، و به لحظات شاد و این تنها کاریه که از دست من بر می آد و فکر می کنم وقتشه برگردم و این وظیفه رو انجام بدم. 

در سری جدید «دورهمی» که قرار است پخش آن از هفته آینده آغاز شود، تعدادی از هنرمندان، بازیگران، خوانندگان و قهرمانان ورزشی و ... به همراه ۷ نفر از نزدیکان خود به عنوان شرکت کننده در برنامه حضور دارند.مسابقه بصورت گروهی بوده و میهمان ِ دعوت شده سرگروه تیم است. در این فصل حدود ۸۰ تیم در این مسابقه شرکت خواهند کرد که پس از هر برنامه امتیاز تیم مشخص و در پایان مسابقات به بالاترین امتیاز جایزه ویژه اهدا خواهد شد.تا کنون بیش از ۶۰ قسمت از این فصل ضبط شده و تولید برنامه تا پایان ۸۰ قسمت ادامه خواهد یافتحتی چندبار وسط کار گفتم آقای مدیری من اصلا ناراحت نمیشوم اگر بگویید توانایی کار کمدی ندارم میروم اما گفت نه باید بمانی.

اگر بگویم شهرت جذابیت نداشت، دروغ گفته ام اما شاید از یک جایی به بعد این شهرت را دوست ندارم. چون بعضی وقتها دوست نداری دیده شوی. واقعیت این است که آن زمان برایم جذاب بود. بالاخره تلویزیون آن زمان خیلی دیده میشد پاورچین به اصطلاح خیابانها را خلوت میکرد. این میزان استقبال، دیگر در هیچیک از کارهای مهران مدیری تکرار نشد.

در سریال های ۹۰ شبی ما هیچ متنی از قبل نداریم. یکی از سختیهای کار همین است. این شکلی نیست که از قبل سناریو بهتان بدهند و بتوانید فکر کنید. فقط میگویند تو مهتابی من فرهادم و ... حالا توی کار به این نتیجه میرسیم که منِ مهتاب چگونه باشم. چه کاراکتری را پیدا کنم. شخصیت مهتاب در طول زمان و شاید بعد از یک ماه جا افتاد. یکی از سختی های کار این بود که ما روزپخش بودیم. شاید باورتان نشود اما چندساعت از بعد از اینکه بازی مان تمام می شد همان قسمت از تلویزیون پخش میشد.

حتی حق نداشتیم مریض شویم. اگر حتی به سرم و بدبختی میرسیدیم همه به دردسر میافتادند. بعضی وقتها بخش اول را میفرستادیم بعد روی بخش دوم کار میکردیم که مابین تبلیغات برسد به دستشان. حدود هشت نه ماه آدمهای بیرون را نمیدیدیم.

چون موقعی میرفتیم سرکار که همه خواب بودند و ساعت ۱۰ شب دوباره میرسیدیم خانه که باز هم همه میخوابیدند. وقتی کار تمام شد مثل اصحاب کهف شده بودیم.گفتم آقای مدیری این اتفاق افتاده و من پولم را از قهوه تلخ نگرفته ام. برگشت گفت ولش کن اینها پول من را هم نداده اند. در صورتی که ما به خاطر مهران مدیری رفته بودیم سر کار. او هرطور شده باید دستمزد ما را جور میکرد

الان اگر مهران مدیری بیاید برای کاری میلیاردها تومان به من بدهد دیگر با او کار نمیکنم. مدیری شعار میدهد که میخواهد صدای مردم باشد اما حتی صدای همکارهای خودش هم نیست.تاکنون برنامه های زیادی با محور ربات ها ساخته شــده که یکی از مطرح ترین آنها «جنگ ربات ها» اســت.عجالتا همینقدر که «دورهمی» دست به تغییر زده یک امتیاز است اما نباید چالش کپی را نادیده گرفت.اما میتوان تخمین زد «دورهمی»به رغم کپی بودن و انتقادات اولیه،این شــانس را دارد که مورد توجه قرار بگیرد.

علاوه بر هیجانی که مسابقه دارد،نباید از توان مهران مدیری در اجرا گذشت. او یکی از بهترین استندآپ کمدین های تلویزیون است که همزمان می تواند در مواجهه بــا مهمان ها ، فضایی گرم و همراهی برانگیز ایجاد کند. مهران مدیری بعد از تجربه «هیولا» این بار با سریال «دراکولا» پا به شبکه نمایش خانگی می‌گذارد. سریال «دراکولا» به کارگردانی و‌ تهیه کنندگی مهران مدیری از روز یکشنبه، یکم فرودین سال ۱۴۰۰ در رسانه‌های مجازی پخش خواهد شد.

ازدواج و همسرش مهرام مدیری

مهران مدیری

او چندین سال قبل ازدواج کرده است و حاصل این ازدواج دو فرزند یک پسر به نام فرهاد و یک دختر به نام شهرزاد می باشد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3qjx92