شنبه 05 اسفند 1402 - 24 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1399/03/08 09:31
کد خبر: 1865

عکس از کزار رومینا اشرفی + فیلم

​رومینا اشرفی که توسط پدرش و با داس به قتل رسیده است در قبرستانی دفن شده است که مشرف به خانه شان است.شاید مادر باور نداشت که روزی وقتی از پنجره خانه اش بیرون خیره می شود روی تپه ای در نزدیکی شان دختر شیرین زبانش را می بیند که برای همیشه آرمیده باشد.

آخرین باری که روستای سفید سنگان بخش حویق تالش سیاهپوش شد هیچ کس تصور نمی کرد عزای بعدی برای دختر 14 ساله تالشی باشد که همه او را همیشه خندان دیده بودند.

 

رومینا+اشرفی

 

در قبرستان روستای سفید سنگان آخرین قبر که هنوز سنگی ندارد و نام و نشانی هم روی آن نوشته نشده است متعلق به رومینا اشرفی است یک چراغ گردسوز روی آن دیده می شود اهالی می گویند رومینا بچه بود شاید از تاریکی بترسد و این چراغ را آورده اند تا شب ها روشن کنند رومینا آسوده بخوابد.

 

خبرداغ : عکس لورفته از ماهور الوند با لباس باز و نامتعارف لب ساحل + عکس

 

fc7BOz365oZc

 

روی قبر یک پارچه توری سفیدرنگ و قرمز انداخته اند اهالی می گویند در سفید سنگان رسم است روی قبر دختران جوان عروس نشده این توری را می اندازند و روی  قبر پسران داماد نشده پارچه مشکی قرمز می اندازند.

 

Yxp9mMXo0999

 

یکی از  مردان  روستا به خبرنگاران اعزامی رکنا گفت:پسری که رومینا اشرفی را دوست داشت - بهمن خاوری - به قبرستان آمده بود و سعی داشته قبر را بکند و جنازه رومینا را با خود ببرد که اجازه نداده اند.

 

 

 

 

رومینا اشرفی روز یکم خردادماه وقتی در خانه شان خوابیده بود و مادرش در حمام لباس می شست توسط پدرش و با داس سر بریده شد.او دل به پسری 30 ساله داده بود و برای 5 روز هم با او فرار کرده بود که پدرش همراه پلیس این دختر را در خانه خواهر بهمن پیدا کرد و به آنها تحویل داد. / رکنا 

 


 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3qe9j3