جمعه 04 اسفند 1402 - 23 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/09 03:57
دستگیری | دستگیری 204 متهم اقتصادی | دستگیری متهمان اقتصادی
کد خبر: 14662

دستگیری ۲۰۴ متهم اقتصادی | کشفیات چندین میلیاردی پس از دستگیری متهمان اقتصادی

فرمانده قرارگاه نوروزی پلیس امنیت اقتصادی فراجا از دستگیری ۲۰۴ متهم اقتصادی و کشف بیش از یک هزار میلیارد ریال انواع جرایم اقتصادی طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش ستاره پارسی: سردار سهراب بهرامی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی در سراسر کشور در تعطیلات نوروزی با تلاش‌های شبانه روزی و اقدامات تخصصی، موفق به کشف انواع جرایم اقتصادی در حوزه پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز(سوخت، دام و ...) و پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی (احتکار، اخلال در نظام اقتصادی و...) شدند.

وی  افزود: ارزش کشفیات مذکور طبق نظر کارشناسان مربوطه بالغ بر یک هزار و ۸۳۳  میلیارد ریال برآورد و همچنین در این راستا ۲۰۴ متهم دستگیر شده اند.

این مقام انتظامی در ادامه خاطرنشان کرد: پلیس با تمام توان و جدیت همواره آماده است با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی مقابله کند و مبارزه با هر گونه جرایم اقتصادی را از اولویت های کاری و مأموریتی این پلیس دانست.

پایگاه خبری پلیس، سردار بهرامی از هموطنان درخواست کرد: در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت غیرقانونی در این راستا، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

/منبع: ایسنا


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3n99kv