شنبه 05 اسفند 1402 - 24 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1399/04/09 07:05
کد خبر: 2535

تاریخ کلاس‌های جبرانی دانش آموزان

زمان آغاز کلاس‌های جبرانی دانش آموزان اعلام شد.

معاون متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان گفت: کلاس های جبرانی تابستانی دانش آموزان تجدیدی نوبت خردادماه ۹۹ از ۱۴ تیرماه آغاز می شود و زمان ثبت نام از ۷ الی ۱۳تیرماه سال جاری اعلام شده است.

 

محمد قویدل لاری در تشریح این خبر خاطرنشان کرد: دستورالعمل کلاس های غیرحضوری جبرانی تابستانی به منظور شرکت دانش آموزان تجدیدی نوبت خردادماه به مدارس ابلاغ شده است.

 

وی افزود: با توجه به شرایط ناشی از شیوع بیماری کووید ۱۹ در استان و تأکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی و اصل فاصله گذاری اجتماعی، این کلاس ها به صورت مجازی در مدارس برگزار می شود.

 

از ۷ تیرماه لغایت ۱۳ تیرماه

قویدل تصریح کرد: زمان ثبت نام در کلاس های غیرحضوری جبرانی تابستانی دانش آموزان تجدیدی نوبت خردادماه ۹۹ از ۷ تیرماه لغایت ۱۳ تیرماه شروع می شود و آغاز کلاس ها از ۱۴ تیرماه سال جاری و پایان کلاس ها ۱۵ مردادماه ۹۹ است.

 

معاون متوسطه آموزش و پرورش استان هرمزگان اضافه کرد: دانش آموزانی که در درس یا دروسی در خردادماه تجدید شده اند؛ می توانند در کلاس های جبرانی تابستانی شرکت کنند و بلافاصله پس از اتمام دوره با رعایت مقررات ارزیابی از آنها بعمل می آید و نمره قبولی آنها در ستون شهریورماه درج شود.

 

قویدل ادامه داد: آموزش و ارزشیابی متوسطه اول به صورت غیر حضوری و در نیمه دوم مردادماه برگزار خواهد شد.

 

منبع:رکنا


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3kwyv3