یک‌شنبه 06 خرداد 1403 - 26 May 2024
تاریخ انتشار: 1399/06/20 05:41
کد خبر: 4783

رابطه ی نامتعارف شقایق دهقان و آقای بازیگر+عکس نامتعارف

ماجرای عجیب طلاق شقایق دهقان از مهراب قاسمخانی این روز ها سر و صدای زیادی به پا کرده است .

شقایق دهقان  بازیگر کشورمان است.شقایق دهقان با بازی در سریال ساختمان پزشکان نحبوبیت ویژه ای پیدا کرد. مهراب قاسم خانی  دو بار ازدواج کرده است. حاصل ازدواج اولش یک دختر به نام نیروانا بود. پس از جدایی از همسر اولش، وی برای بار دوم با  شقایق دهقان  ازدواج کرد. حاصل  ازدواج شقایق دهقان  پسری به نام نویان بود.

 

 


عکس های ناهید لیان مجری شبکه3 پس از کشف حجاب+عکس های جنجالی


 

عکس منتشر شده از شقایق دهقان و آقای بازیگر:

 

تصاویر نامتعارف شقایق دهقان و اقای بازیگر لورفت + عکس خصوصی

 

طلاق شقایق دهقان؟

شقایق دهقان

 

مهراب قاسم خانی بیش از یک سال می‌باشد که هیج تصویری از همسرش شقایق دهقان در صحفه شخصی اش منتشر نکرده و این مسئله به شایعه جدایی این بازیگر و همسرش دامن زده است.

مهراب قاسم خانی نویسنده سریال‌های طنز خاطره انگیزی همچون شب‌های ببره، در دهه ۷۰ و ۸۰ است. وی فعالیت جدی‌اش در صدا و سیما را در سال ۱۳۷۸ و با برنامه ببخشید شما؟ که برنامه‌ای طنز به کارگردانی مهران مدیری بود آغاز نمود. اما به گفته خود او اوج کار‌های هنری‌اش به مجموعه تلویزیونی پاورچین برمی‌گردد. در زمستان ۱۳۸۲ تا بهار ۱۳۸۳ مجموعه طنز نقطه‌چین را با نوشته‌های خود یاری رساندند.

پس از آن در پاییز و زمستان همان سال به همراه برادر بزرگ خود پیمان قاسم خانی و همسرش شقایق دهقان، مهدی مظلومی را در ساخت طنز کمربند‌ها را ببندیم یاری رساندند.

پس از مدتی در پاییز و زمستان ۱۳۸۴ از فیلم‌نامه‌نویسان شب‌های برره شد و سال ۱۳۸۵ را با باغ مظفر به پایان رساند.

کار بعدی او در تلویزیون نیز مجدداً همکاری با پیمان قاسم خانی در نوشتن فیلمنامه سریال مرد هزار چهره به کارگردانی مهران مدیری بود که نوروز۱۳۸۷ از تلویزیون پخش شد. وی در تابستان و پاییز ۱۳۸۸ سریال مسافران را به کارگردانی رامبد جوان روی آنتن داشت.

یکی از موفق‌ترین کار‌های مهراب، سریال ساختمان پزشکان به کارگردانی سروش صحت بود که تابستان ۱۳۹۰ از شبکه سوم سیما پخش شد.

آخرین کار پخش شده از او سریال پژمان به کارگردانی سروش صحت است.

در سال ۱۳۹۵ وی با کارگردانی و نویسندگی در مجموعهٔ دورهمی پس از چند سال ممنوع‌الکاری در تلویزیون به تلویزیون برگشت، ولی به دلیل مشکلاتی از نوشته شدن اسم او در تیتراژ ممانعت شد. پس از پخش ۱۲ قسمت از این مجموعه، وی حتی از ورود به لوکیشن مجموعه نیز منع شد.

 

ماجرای همسر شقایق دهقان

مهراب قاسم‌خانی دو بار ازدواج کرده‌است. حاصل ازدواج اولش یک دختر به نام نیروانا بود. پس از جدایی از همسر اولش، وی برای بار دوم در سال ۱۳۸۳ با شقایق دهقان ازدواج کرد. حاصل این ازدواج پسری به نام نویان بود. وی در فضای مجازی فعالیت جدی دارد و صفحه وی همواره برای هوادارانش به روز می‌شود. در حالیکه مدت هاست تصویری از همسرش شقایق دهقان منتشر نکرده است و در پست‌های آخر سال صفحه اش سال ۹۸ را سال سخت جدایی خوانده است، برخی از صفحات مجازی به بازنشر عکس‌های خانوادگی مهراب قاسم پرداخته اند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3k7xx2