یک‌شنبه 27 خرداد 1403 - 16 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/05/29 14:49
الهام حمیدی | عکس قدیمی الهام حمیدی
کد خبر: 122035

عکس زیر خاکی لو رفته از الهام حمیدی | الهام حمیدی از زمین تا آسمون عوض شده

عکسی قدیمی و دیده نشده از الهام حمیدی را در زیر مشاهده می کنید.

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون است. الهام حمیدی بازیر کم حاشیه ای است. نام اصلی الهام حمیدی ،نوشین است. الهام حمیدی با سریال مسافری از هند مشهور شد. عکسی دیده نشده از جوانی الهام حمیدی را در زیر می بینید.

الهامحمیدی

بیوگرافی الهام حمیدی

الهام حمیدی در هشتم آذر ماه سال 1356 در تهران متولد شد. او لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد اسلامی دارد.  مادر الهام حمیدی خانه‌دار و پدرش با اینکه کارمند بود در جوانی از بازیگران تئاتر و عموی پدرش نیز گوینده رادیو بود. او دارای دو برادر کوچکتر از خود می باشد.

ازدواج الهام حمیدی

الهام حمیدی قبل از ورود به عرصه بازیگری در سال 1376 در 20 سالگی ازدواج کرد اما این رابطه منجر به طلاق شد. خانم بازیگر بعد از سال ها دوباره ازدواج کرد. سیزدهمین روز از بهمن ماه 97 بود که الهام حمیدی بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبری از ازدواجش به روز کرد و چند ماه بعد در آخرین روز از فروردین ماه 98 مراسم ازدواج این بانوی هنرمند برگزار شد.

12 خردادماه سال 99 بود که الهام حمیدی با انتشار پستی خبر از تولد پسرش بنام «الوین» داد و برای اولین بار مادر شدن را تجربه کرد. این بانوی هنرمند به فاصله یک سال و پنج ماه صاحب فرزند دیگری شد. فرزند دوم ایشان یک دختر به نام ماهلین است که در روز 22 مهر 1400 چشم به جهان گشود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3k7aza