شنبه 19 خرداد 1403 - 08 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1399/09/25 14:09
کد خبر: 7481

چهره باورنکردنی گوهرخیراندیش در خارج از کشور لورفت!+عکس جنجالی

در این تصویر چهره جدید گوهر خیراندیش را در کنار پسرش می بینید

گوهر خیراندیش    متولد شیراز است. گوهر خیراندیش  بازیگر و مدرس بازیگری در سینما، تئاتر، تلویزیون است.  گوهر خیراندیش  گوینده رادیو است. گوهرخیراندیش دارای مدرک کارشناسی بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا است.حاصل ازدواج گوهر خیراندیش و اسماعیل خانی  یک پسر بنام امید و دو دختر بنام آزاده و آناهیتا شد.


بیشتربخوانید:آشا محرابی از چرایی خودکشی اش در جوانی پرده برداشت!+عک


در این تصویر گوهر خیراندیش را در کنار پسرش می بینید

 

the-new-face-of-gohar-khairandish

 

بد نیست درباره گوهر خیراندیش بیشتر بدانید


بیشتربخوانید:ماجرای زنده به گور کردن ملیکا8 ساله توسط نوجوان13 ساله+عکس


گوهر خیراندیش در سال ۱۳۳۳ در شیراز متولد شد. از سال ۱۳۴۹ و در دوران دبیرستان فعالیت وی با گروه تئاتر در شیراز آغاز شد و در همین سال بود که با جمشید اسماعیل‌خانی آشنا شد، که این آشنایی منجر به ازدواج این‌دو گشت، که حاصل این ازدواج یک پسر و دو دختر به نام‌های امید، آزاده و آناهیتا است.

 

او با همسرش در شیراز به فعالیت تئاتر می‌پرداختند و همچنین کارمند اداره فرهنگ و هنر شیراز بود. وی در سال ۱۳۵۷ در دانشگاه تهران قبول شده و به همراه همسر و فرزندانش به تهران می‌آید. در تهران در کنار درس خواندن به فعالیت تئاتر می‌پردازد و همچنین کارشناس امور هنری ارشاد استان تهران می‌شود.

خیراندیش سپس بازی را در سینما، تئاتر و تلویزیون ادامه می‌دهد. او با فیلم روزهای انتظار فعالیتش را در سینما آغاز کرد و با فیلم بانو خوش درخشید. گوهر خیراندیش همیشه در نقش‌های متفاوت ظاهر شده‌است. وی همچنین چندین سال در برنامه صدای عبرت شبکه سراسری رادیو به فعالیت مشغول است.


بیشتربخوانید:عاشقانه های بنیامین بهادری برای خواننده معروف+عکس


وی یکی از استادان ثابت کانون سینماگران جوان است و همچنین سابقه برگزاری کارگاه آموزشی در چند دانشگاه معتبر آمریکا را دارد

وی پیشنهاد بازی در سریال دارا و ندار و فیلم اخراجی‌ها را علی‌رغم پیشنهاد مالی خوب به جهت نقش‌های ضعیف نپذیرفت. به عقیده وی یکی از رموز ماندگاری یک بازیگر این است که هر نقشی را فقط برای مسائل مالی قبول نکند


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3gry52