یک‌شنبه 06 خرداد 1403 - 26 May 2024
تاریخ انتشار: 1401/12/29 09:37
رونالدو | کریستیانو رونالدو | جورجینا | شرایط خدمتکاران رونالدو | خدمتکاران رونالدو
کد خبر: 14457

شرایط وحشتناک خدمتکاران رونالدو | رونالدو دهان خدمتکارانش را می بندد!

کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی النصر بیش از هرکسی مراقب حریم خصوصی و زندگی شخصی خود است، چرا که قراردادی عجیب با کارمندان و حتی همسرش جورجینا رودریگز دارد.

به گزارش ستاره پارسی:  کریستیانو رونالدو  دوس سانتوش آویرو که عموماً با نام کریستیانو رونالدو شناخته می شود، یکی از مشهورترین بازیکنان فوتبال در جهان است. کریستیانو رونالدو متولد 5 فوریهٔ 1985 (16 بهمن 1363) در محلهٔ سائو پدرو در فونشال، پایتخت مادیرا می باشد که در محلهٔ نزدیک سانتو آنتونیو بزرگ شد. خانواده کریستیانو رونالدو نام او را به دلیل علاقه شان به رونالد ریگان رئیس جمهور وقت برای پسر خود انتخاب کردند. کریستیانو رونالدو با توجه به اینکه در خانواده ای کم درآمد زندگی می کرد، تحصیلاتش را ادامه نداده و تا مقطع ابتدایی (دبستان) درس خوانده است. کریستیانو رونالدو به تازگی با پیوستن به تیم هاای عربی و محاجرت خود و خانواده اش به عربستان حواشی زیادی را به همراه داشته است.

 

رونالدو رازهای زیاد در زندگی خود دارد که فاش کردن آن‌ها برای رسانه های سراسر جهان می‌تواند جذاب باشد. به عنوان مثال، هویت مادر پسرش کریستیانو جونیور که تا به امروز نامشخص است.

به همین دلیل چند سال پیش فاش شد، بند سفت و سختی در قرارداد کارمندانی که برای رونالدو کار می‌کنند وجود دارد تا فوق ستاره پرتغالی را در معرض افشا شدن رازهای شخصی و کاری زندگی‌اش قرار ندهد. اما این پایان ماجرا نیست و در واقع موضوع از جایی عجیب می‌شود برخی از این بندها به اعضای خانواده رونالدو نیز تحمیل شده است!

 

رونالدو و همسرش

 

رونالدو ده ها کارمند دارد که از زمان اقامت او در اسپانیا، ایتالیا و انگلیس و حالا عربستان‌سعودی در یک دفتر مجلل در شهر ریاض فعالیت می‌کنند. طبق گزارش این رسانه، کارمندانی که برای رونالدو کار می‌کنند باید سند خاصی را امضا کنند که تا ۷۰ سال پس از مرگ او یا آخرین بستگانش از افشای هر گونه راز زندگی خصوصی‌اش جلوگیری کند!

همچنین برخی از این بندها در مورد فرزندان او و نامزد آرژانتینی‌اش، جورجینا رودریگز و همچنین مادر دیگر فرزندانش اعمال شده است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3gddkz