شنبه 18 آذر 1402 - 09 Dec 2023
تاریخ انتشار: 1402/05/30 12:37
سهام عدالت
کد خبر: 122208

واریز سود میلیونی تا ساعاتی دیگر بحساب سهام عدالتی ها | ارزش سهام عدالت امروز ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

جدیدترین قیمت سهام عدالت ۴۹۰ و ۵۳۲ هزار تومانی امروز ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ را می‌توانید در گزارش زیر مشاهده کنید.

 سهام عدالت گونه‌ای یارانه است که بنابر نظر دولت نهم (ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد)، از طریق شرکت‌های تعاونی عدالت استانی به مشمولان آن واگذار می‌شود. دولت، هدف از عرضه سهام عدالت را گسترش سهم بخش تعاون در اقتصاد ایران اعلام کرده‌است. در واقع پشتیبانی از سهام عدالت توسط شرکت‌ها و کارخانجات دولتی انجام می‌شود و ۶۰ شرکت فرابورس دولتی نسبت به پرداخت سود سهام عدالت به سهامداران است.
در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، مجموع ارزش نماد‌های تشکیل دهنده سهام عدالت همچون وتجارت، وبصادر، فولاد، فارس، فملی، شتران، وبملت، اخابر، کچاد، شپنا، رمپنا، شبندر، فخوز و کگل تغییراتی را تجربه کرد.

واریز سود میلیونی تا ساعاتی دیگر بحساب سهام عدالتی ها 

در پایان معاملات امروز دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ شاخص کل بورس تهران با رشد ۲۷۰۰ واحدی همراه شد و به سطح ۱ میلیون و ۹۵۶ هزار واحدی رسید.

در جریان معاملات امروز سه سهم بمولد، وبملت و سصف‌ها بیشترین ارزش معاملات و سهم‌های بمولد، دی و شستا به ترتیب بیشترین حجم معاملات را ثبت کرده‌اند.

سهم بمولد که در هفته گذشته برای اولین بار عرضه شد، تنها سه روز نوسان مثبت را ثبت کرد و پس از آن در روز جاری با عرضه سنگین روبه‌رو شد. به طوری که در فیلتر‌های بورسی نام این سهم در صف پرمعامله‌ترین‌ها قرار گرفت. همچنین سهم فارس نیز بیشترین ارزش بازار را در اختیار خود گرفت.

بکام با افزایش هفت درصدی بیشترین بازدهی روز را از آن خود کرد. در مقابل، سخزر نیز با افت هفت درصدی در جریان بازار امروز بدترین عملکرد را ثبت کرد.

ارزش سهام عدالت ۴۹۰ هزار تومانی در ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

ارزش سهام عدالت ۴۹۰ هزارتومانی با احتساب و اعمال تمام افزایش سرمایه‌های شرکت‌های بورسی در این سهام به ۹ میلیون ۱۶۶ هزار و ۹۸۰ تومان رسید.

ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی در ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

پس از پایان معاملات امروز بازار بورس ایران (۳۰ مرداد ۱۴۰۲) ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزارتومانی دارندگان این سهام به ۱۰ میلیون و ۲۲۳ هزار و ۳۹۱ تومان رسید.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3ep6ay