یک‌شنبه 06 اسفند 1402 - 25 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1399/08/05 16:02
کد خبر: 6052

دوره جامع آموزشی سرمایه‌ گذار آگاه برگزار می شود

«مدرسه بورس آگاه» با بهره‎ گیری از اساتید باتجربه بازار سرمایه و با هدف افزایش سطح آگاهی علاقمندان به فعالیت در بازار سرمایه، «دوره جامع آموزشی سرمایه‌گذار آگاه» را برگزار می ‎کند.

«مدرسه بورس آگاه» با بهره‎ گیری از اساتید باتجربه بازار سرمایه و با هدف افزایش سطح آگاهی علاقمندان به فعالیت در بازار سرمایه، «دوره جامع آموزشی سرمایه‌گذار آگاه» را برگزار می ‎کند.

به گزارش آگاه پرس، در این دوره آموزشی از همه مفاهیم و موضوعات در ارتباط با معامله ‌گری، به دانش پذیر ارائه می ‌شود؛ به طوری که وی گام به گام با مدرّسین، با مفاهیم آموزش آشنا شده و با توجه به یک سیستم معاملاتی تدوین شده، اقدام به خرید و فروش می ‌کند.

به عبارت دیگر،سرمایه ‎گذار در این دوره آموزشی دو ماهه با پرداخت هزینه‎ ای به مراتب پایین‎ تر نسبت به سایر مؤسسات مشابه، دانش کاربردی بازار سرمایه را می ‌آموزد و همگام با معاملات واقعی در طی دوره آموزشی، میزان توانایی خود را در هر مرحله افزایش می‎ دهد و در نتیجه به یک فعّال بازار سرمایه تبدیل می ‎شود.

وجه تمایز این دوره آموزشی جامع با سایر دوره‎ های آموزشی جامع موجود در بازار، بر چهار اصل ذیل استوار می باشد:

  • کیفیت کلاس‎ های آموزشی
  • مقرون به صرفه بودن
  • بهره ‎گیری از اساتید با تجربه و حرفه‎‌ ای
  • امکان ارتباط با مدرسین طی دوره و پس از آن

انتظار می ‎رود در پایان این دوره آموزشی، علاوه بر تحلیل و بررسی سهام شرکت ‎های مختلف، سرمایه‎ گذاران بتوانند با مدیریت مناسب، معاملات موفقی در بازار سرمایه داشته باشند.

طبق این گزارش، سرفصل ‎های این دوره آموزشی عبارتند از: «مبانی سرمایه گذاری موفق در بورس»، «آموزش تحلیل تکنیکال کاربردی»، «تابلو خوانی بازار و استفاده از تکنیک های کاربردی در معاملات»

شایان ذکر است که واحد آموزش کارگزاری آگاه با کسب موافقت اصولی برگزاری دوره‎ های آموزشی از کمیته راهبری آموزش بازار سرمایه، اقدام به برگزاری دوره‌ های متنوع در حوزه بازار سرمایه می ‌کند. براین اساس در پایان دوره به کلیه شرکت‎ کنندگان مدرک معتبر دوره اعطا می شود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/398x72