شنبه 05 خرداد 1403 - 25 May 2024
تاریخ انتشار: 1399/04/08 08:50
کد خبر: 2504

اعترافات مضحکانه ی اکبر طبری در دادگاه+فیلم

در ششمین جلسه رسیدگی به اتهامات اکبر طبری و متهمان دیگر این پرونده طبری دفاعیات جالبی از خود کرد و به کیفرخواست ایرادات زیادی گرفت.

قاضی در پاسخ به ادعای  اکبر طبری  مبنی بر مختومه شدن پرونده‌های قضایی مرتطبین با او،  برای این پرونده‌ها دستور تجویز تعقیب صادر شده است.

 
 
ششمین جلسه رسیدگی به اتهامات اکبر طبری و متهمان دیگر این پرونده صبح امروز ۸ تیرماه به ریاست قاضی بابایی در شعبه ۵ دادگاه کیفری یک استان تهران در حال برگزاری است.

 

دادگاه طبری برگزار شد / طبری به کیفرخواست ایراد گرفت

 

رییس دادگاه در ابتدا با بیان این نکته که جلسه دادگاه علنی است، از  متهم طبری  که در جایگاه حاضر شود.

 

قاضی خطاب به متهم  اکبر طبری ، گفت: یکی از اتهامات شما دریافت رشوه از دانیال زاده به مبلغ ۱۸۳ میلیارد و ۲۳۳ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال از طریق یک واحد آپارتمان به مساحت ۶۳۶ متر واقع در پاسداران و به میزان ۹۰ میلیارد و ۷۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال ارزان‌تر از قیمت واقعی، معاوضه سه دستگاه آپارتمان مسکونی متعلق به دانیال زاده در برج روما واقع در کامرانیه شمالی با ساختمان خودتان در خیابان کریم‌خان ارزان‌تر از قیمت واقعی به میزان ۹۲ میلیارد و ۵۱۹ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال است، آیا اتهامات فوق را قبول دارید؟

 

ماجرای ساختمان فلورا از زبان اکبر طبری

متهم  اکبر طبری  پاسخ داد: خیر، قبول ندارم، آن ساختمان نیز در فلورا نیست و جنب ساختمان فلورا است.

متهم اکبر طبری راجع به ایرادات کیفرخواست گفت: درباره ساختمان جنب فلورا باید گفت که، چون واحد واقع در برج روما را فروخته بودم و به دنبال جایگزین آن بودم متوجه شدم که دانیال زاده پروژه‌ای جنب ساختمان فلورا در حال ساخت دارد. دانیال زاده هم از طرح من خوشش آمد و قصدم این بود که این آپارتمان را برای جابجایی محل سکونت انتخاب کنم.

 

 

 

 

منبع:رکنا


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/397oo4