دوشنبه 28 خرداد 1403 - 17 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1401/09/22 16:55
مهران مدیری زندگینامه| مهران مدیری | همسر مهران مهران مدیری
کد خبر: 11649

بیوگرافی مهران مدیری؛ از خبری عجیب درباره همسرش تا حواشی دخترش + تصاویر

مهران مدیری چهره طنز،بازیگر سریال های طنز و مجری توانمند تلویزیون، متولد ۱۸ فروردین ماه سال ۱۳۴۶ در تهران است که در سال های اخیر با اجرای فوق العاده برنامه دورهمی سرگرمی جذابی را برای خانواده های ایرانی رقم زده است.

مهران مدیری متولد 1346 در تهران است. مهران مدیری ازدواج کرده و دارایی دو فرزند دختر و پسر می باشد.مهران مدیری کارگردان و بازیگر، تهیه‌کننده، خواننده و مجری ایرانی است. مهران مدیری ۱۰ بار برندهٔ جایزهٔ حافظ شده‌است و رکورد بیشترین جوایز را در بین کسانی که برندهٔ جایزهٔ حافظ شده‌اند، دارد. مهران مدیری چهره طنز،بازیگر سریال های طنز و مجری توانمند تلویزیون، در سال های اخیر با اجرای فوق العاده برنامه دورهمی سرگرمی جذابی را برای خانواده های ایرانی رقم زده است. اما شاید همین برنامه دورهمی که در آن مهمانان بسیاری از افراد شناخته شده، توانمند و چهره های خاص جامعه به آن دعوت میشوند و در مورد جزئیات زندگی آنها سوال شده و در مورد آن صحبت میشود، عاملی بود برای طرح این سوال که چرا شخص مهران مدیری هیچ وقت علاقه ای به انتشار تصاویر  همسرش  در هیچ مجله، سایت و یا رسانه ی دیگری نداشته است؟ به راستی همسر مهران مدیری کیست؟

بیوگرافی مهران مدیری 

شایعه شده که این عکس متعلق به همسر مهران مدیری است که صحت ان را پایگاه خبری ستاره پارسی تایید و یا تکذیب نمی کند و به نظر می رسد این عکس نیز مانند سایر عکس ها به اشتباه همسر مهران مدیری معرفی شده است  

نکته جالب تر اینکه، تا پیش از اکران فیلم ساعت ۵ عصر که فیلمی کمدی-اجتماعی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌ کنندگی مهران مدیری بود، تصویری از شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری هم موجود نبود، به جز یکی دو عکس بسیار قدیمی که مربوط به مصاحبه ی مهران مدیری به همراه دو فرزندش در سال های دور می شد. هر چند که راه اندازی مزون و آغاز رسمی فعالیت دختر مهران مدیری در زمینه طراحی لباس (fashion designer) از انگیزه هایی بود که مهران مدیری دختر خود را به جامعه ایران معرفی کند تا به کسب و کار و درآمد دخترش و شهرت مجموعه ی کاری او کمک بزرگی شده باشد و شاید ره صد ساله برای کسب شهرت و معروفیت برند وی زودتر طی شود. 
 
 
برند لورلای (Lorelei fashion brand) نام برند طراحی لباس شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری است و وی دقیقا مدتی پس از حضور در اکران مردمی فیلم ساعت ۵ عصر پدرش، اقدام به معرفی برند خود کرد و علارغم اینکه پیش از آن در دنیای مجازی هیچ فعالیتی نداشت، چندی پیش صفحه ای در اینستاگرام درست کرده و فعالیت های خود را برای فالورهایش عرضه می کند. آنچه در این میانه جالب است اینکه، آقای طنز ایران و امپراطور سوالات خصوصی از هنرمندان، چهره ها و … خودش در مورد زندگی خصوص اش، همسرش و فرزندانش تمایلی به صحبت ندارد و زندگی خصوص و  خانواده مهران مدیری  هنوز برای طرفداران او دارای سوال است چرا که حتی در سایت معتبری همچون ویکی پدیا هم، نام و نشانی از همسر مهران مدیری نیست.
 
 
اما به هر حال آنچه در برخی منابع به صورت ضمنی اشاره شده است این است که همسر مهران مدیری در رشته ی ادبیات و شاید هنرتحصیل کرده و علاقمند به نویسندگی است و از همین رو در منزل برای دل خود می نویسد و تمایلی به انتشار آثار خود ندارد.
 

بر همین اساس همسر مهران مدیری خانه دار بوده و در تمام سال های فعالیت های هنری همسرش، به تربیت فرهاد و شهرزاد مدیری مشغول بوده است. جالب آنکه گویا انتخاب نام فرهاد برای پسر خانواده مدیری نیز بر اساس علاقه ی همسر او به این نام بوده و به همین دلیل در بیشتر ساخته های مهران مدیری رد پای نام فرهاد را می توان یافت.

عکس های دختر مهران مدیری

مهران مدیری

تبریک اول مارکت برای تولد شهرزاد مدیری

مهران مدیری

مهران مدیری

عکس دختر مهران مدیری

عکس دختر مهران مدیری

عکس دختر مهران مدیری

مهران مدیری

عکس دختر مهران مدیری

مهران مدیری

عکس دختر مهران مدیری در محل کار خود

مهران مدیری

مهران مدیری و دخترش شهرزاد در روز تولد شهرزاد مدیری مهران مدیری و دخترش شهرزاد در روز تولد شهرزاد مدیری

شهرزاد مدیری در اکران ساعت ۵ عصر

مهران مدیری

عکس دختر مهران مدیری

مهران مدیری

عکس دختر مهران مدیری

تبریکات روز تولد شهرزاد مدیری

مهران مدیری

عکس دختر مهران مدیری

مهران مدیری

عکس دختر مهران مدیری در محل کار خود

مهران مدیری

مدتی است سایت های زیادی از فریبا متخصص به عنوان همسر مهران مدیری یاد میکنند که این خبر شایعه ای بیش نیست.

شایعه ای درباره همسر مهران مدیری!

سایت های زیادی از فریبا متخصص به عنوان همسر مهران مدیری یاد می کنند که اطلاعات اشتباه و شایعه است.

مهران مدیری، متولد 1346 در سرآسیاب دولاب است.

مدیری کوچک ترین فرزند خانواده است و سه برادر بزرگ تر دارد. از 16 سالگی با تئاتر آشنا شد. دو فرزند دارد به نام های فرهاد مدیری و شهرزاد مدیری.

مهران مدیری

مهران مدیری فعالیت خود را رسانه ها را از سال 68 آغاز کرد که وارد رادیو شد و گویندگی را آغاز کرد. او کار خود در رادیو را در «داستان شب» آغاز کرد و در سال 72 به داریوش کاردان پیوست تا اولین برنامه طنز خود را روی آنتن ببرد.

بعد از مجموعه طنز 72 که مهران مدیری را مشهور کرد، جایگاه او به عنوان یک کارگردان و بازیگکر تثبیت شد.

مهران مدیری

مهران مدیری و پسرش


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/36nj92