دوشنبه 25 تیر 1403 - 15 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/04/03 05:05
کد خبر: 117401

عصبانیت باور نکردنی هادی چوپان با صدای بلند | دلداری بهداد سلیمی به هادی چوپان

قهرمانی ایرانی مسترالمپیا درحالیکه از یک موضوع بسیار ناراحت شده بود پست جدیدی در فضای مجازی منتشر کرد.

هادی چوپان ، یک بدن‌ساز حرفه‌ای اهل ابنو، شهرستان سپیدان، استان فارس، در تاریخ ۴ مهر ۱۳۶۶ متولد شد. هادی چوپان  از سال ۱۳۷۹ با کار پرورش اندام آشنا شد و در بازه زمانی ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ عضو تیم ملی بدن‌سازی ایران بود. هادی چوپان در چندین دوره از مسابقات فدراسیون جهانی بدن‌سازی و تناسب اندام شرکت کرد و در این رقابت‌ها عناوین ملی و بین‌المللی مختلفی را از آن خود کرد. هادی چوپان از سن ۱۳ سالگی به بدن‌سازی روی آورد و در سال‌های گذشته موفق شد به قله‌های جهانی در این ورزش دست یابد. هادی چوپان عضو باسابقه تیم ملی ایران است و با این تیم، افتخارات بزرگ و چشم‌گیری را رقم زده است.

عصبانیت باور نکردنی هادی چوپان با صدای بلند

هادی چوپان، قهرمان ایرانی مسترالمپیا که با جدیت تمام و تمرینات نفس‌گیرش به دنبال تکرار عنوان قهرمانی در مسابقات مسترالمپیایی پیش روست، در حاشیه یکی از تمرین‌هایش درخصوص امکاناتی که در اختیار دارد اعلام نارضایتی کرد.

چوپان به تازگی ویدیویی در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرده که درحال لیفت ۲۷۵ کیلوگرمی از روی زمین است و پس از این‌که چند بار حرکت مخصوص لیفت را انجام می‌دهد درخصوص نداشتن یک بند لیفت مناسب حسابی شاکی می‌شود.

 

گرگ پارسی در همین زمینه زیر پست جدیدش چند ایموجی عصبانی گذاشت و نوشت «من غمگین هستم زیرا همه چیز دشوار است» و بعد از این جمله هم نوشت: «حرکت کن، ما زمان نداریم!»

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/36krg7