دوشنبه 27 فروردین 1403 - 15 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1399/06/29 16:38
کد خبر: 5073

دوستی محسن کیایی و روشنک گرامی فاش شد+فیلم دیده نشده

روشنک گرامی در گفت و گویی دوستانه خطاب به علاقه مندان به بازیگری گفت که پیشنهاد نمی کنم کسی بازیگر شود.

روشنک گرامی  متولد ۳۱ شهریور ۱۳۶۲ است.روشنک گرامی بازیگر اهل ایران است.روشنک گرامی در فیلم‌های قاعده تصادف و هلن به ایفای نقش پرداخته‌است.روشنک گرامی در سال ۸۵ در رشته کارگردانی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی قبول شد.روشنک گرامی همچنین لیسانس مهندسی معماری از دانشگاه سوره گرفته است.

 


رفتار زشت محسن افشانی با شتر+فیلم جنجالی


 

 

روشنک گرامی  بازیگر سریال پربیننده " هم گناه" در خصوص پایان این سریال گفت: برخلاف دیگران که روز آخر خیلی ناراحت می شوند، من خیلی خوشحال هستم و خیلی احساسی نیستم، البته این به این معنی نیست که هیچ چیز برایم مهم نباشد، من اگر در برنامه "دورهمی" مهران مدیری شرکت می کردم و او می پرسید که آیا تا به حال عاشق شده ای می گفتم: نه.

روشنک گرامی

 

  روشنک گرامی  در ادامه گفت که همکاری با  مصطفی کیایی  و  پرویز پرستویی ، نقطه عطفی در زندگی من بوده است. او در ادامه توضیح داد که بازی در سریال "هم گناه" باعث نشد که مردم مرا بیشتر بشناسند، شاید به خاطر این باشد که در این سریال آرایش زیاد داشتم.

 

 


دلتنگی های پوری بنایی برای زنده یاد بهمن مفید!


 

 

روشنک گرامی

 

روشنک گرامی  در پایان خطاب به علاقه مندان به بازیگری گفت: " پیشنهاد نمی کنم کسی بازیگر شود.اگر علاقمندان بازیگری بدانند چه اتفاقی برای جسم و روحشان می افتد، هرگز بازیگر نمی شوند"

  

منبع:رکنا


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/36kg92