یک‌شنبه 26 فروردین 1403 - 14 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/28 06:41
رپورتاژ آگهی/
کد خبر: 123801

تجربه‌ی بی‌نظیر بازی کالاف با خرید سی پی

بازی کالاف دیوتی زمانی هیجان اصلی خود را به نمایش می گذارد که بتوانید از آیتم های جدید، تجهیزات و بسیاری اکسسوری های دیگر این بازی استفاده کنید. اما، نکته اینجا است که دسترسی به این آیتم ها در طول بازی رایگان نیست. بلکه، باید آن ها را بخرید تا بتوانید تجربه بی‌ نظیر و هیجان انگیز بازی کالاف دیوتی را درک کنید. درک این تجربه تنها از طریق خرید سی پی امکان پذیر است.

بازی کالاف دیوتی زمانی هیجان اصلی خود را به نمایش می گذارد که بتوانید از آیتم های جدید، تجهیزات و بسیاری اکسسوری های دیگر این بازی استفاده کنید. اما، نکته اینجا است که دسترسی به این آیتم ها در طول بازی رایگان نیست. بلکه، باید آن ها را بخرید تا بتوانید تجربه بی‌ نظیر و هیجان انگیز بازی کالاف دیوتی را درک کنید. درک این تجربه تنها از طریق خرید سی پی امکان پذیر است.

 

با خرید سی پی به چه ویژگی هایی دسترسی خواهید داشت؟

سی پی (CP) یکی از مهم ترین بخش ها در بازی کالاف دیوتی است. در هر فصل و با ارتقا سطح بازی کالاف دیوتی، المان های جدید به بازی اضافه می شود که تهیه آن ها می تواند فرایند بازی را بهبود ببخشد. به طور مثال، خرید 80 سی پی می تواند برخی از ویژگی های ابتدایی تر را برای شما باز کند. خرید سی پی با تعداد بالاتر قطعا دست شما را برای انتخابی بهتر و بیشتر باز می گذارد. در عین حال، شما را تجهیزتر می کند. البته، به این نکته توجه کنید که سی پی تنها متعلق به این بازی است و نمی توان از آن در جای دیگری استفاده کرد.

در آپدیت جدید کالاف دیوتی که قرار است در 10 نوامبر 2023 رونمایی شود و Modern Warfare 3 نام دارد، سی پی ها بازی را سفارشی می کنند. می توانید با خرید سی پی به صورت چند نفره حمله کنید و مدهای بیشتری را در بازی باز کنید.

خرید سی پی به شما کمک می کند تا بتوانید ویژگی های درون برنامه ای را فعال کنید. اما، باید بدانید که این ویژگی برای هر بازی به صورت مجزا فروخته می شود. امتیاز COD اولین راه برای به دست آوردن Battle Pass یا گذر از هر نزاع است. با کمک این ویژگی می توانید اسلحه ای چون Weapon Blueprints، اسکین یا پوسته، محتواهای دیجیتالی درون برنامه و کارت مشتری Calling Card را بخرید.

 

 

خرید سی پی برای گذر از مودهای بازی کالاف دیوتی

بازی کالاف دیوتی مجهز به مودها یا حالت های مختلفی است. این حالت ها شامل Domination و Team Deathmatch است. این مودها برای بازیکن این امکان را فراهم می کند تا بتواند برخلاف بازی های دیگری چون فورتنایت و پابجی به صورت چند نفره و بتل رویال بجنگد و تجربه خاصی از بازی چند نفره را با همه هیجانی که دارد لمس کند.

در رابطه با حالت بتل رویال باید گفت که گیمر باید با 149 نفر دیگر بجنگد و همه را ببرد تا به عنوان آخرین نفری که زنده مانده است، برنده این جنگ باشد. به طوری که گاهی لازم است با استفاده از تک تیر انداز از فاصله ای دور حدود فاصله 300 متری دشمن را هدف قرار دهد و به او شلیک کند یا گاهی با سلاح سرد همچون چاقو یا شمشیر به جنگ تن به تن بپردازد. ناگفته نماند که تهیه همین نوع اسلحه ها، همگی تنها با خرید سی پی امکان پذیر است و جذابیت بیشتری به بازی می دهد.

 

 

تنوع در انتخاب محیط بازی و پوشش که تنها با خرید سی پی

همیشه یکنواخت بودن مسیر بازی می تواند بسیار کسل کننده باشد و شاید گاهی انسان را از ادامه بازی منصرف کند. وجود محیط های بازی متنوع، بسیار پرهیجان و پر استرس می تواند شکل و حس تازه ای به بازی بدهد. البته، که گیمرها به تنوع محیط علاقه بسیاری دارند. تصور کنید، قرار است در محیطی برفی و مه آلود با هوایی سرد و کرخت بجنگید. جایی که چیزی دیده نمی شود و باید تمام تمرکز خود را به بازی اختصاص دهید یا قرار است در یک جنگل مخوف که هر لحظه ممکن است دشمن پشت یکی از درخت ها پنهان شده باشد بازی کنید. در این حالت با خرید سی پی می توانید لباس استتار محیط بازی را تهیه کنید و هوشمندانه تر بجنگید.

 

 

علت محبوبیت بازی کالاف دیوتی چیست؟

یکی از محبوب ترین بازی های اکشن با سبک رویال بتل که بتوان آن را در پلتفرمی همچون موبایل با کیفیت بالا بازی کرد، بازی کالاف دیوتی است. دلیل اصلی محبوبیت این بازی محیط بازی جذاب آن است که سراسر اکشن و هیجان است و سطح آدرنالین را افزایش می دهد و به معنی واقعی کلمه نشاط آور است. درست مانند هر بازی دیگری، کالاف دیوتی نیز شامل بخش هایی است که برای باز کردن احتیاج به چیزی به نام سی پی است. مثل بازی‌هایی که برای رفتن به مرحله بعد شما به جم نیاز دارید. پس می توان گفت سی پی در واقع همان واحد پولی مخصوص بازی کالاف دیوتی است که به گیمرها امکان دسترسی به خیلی از امکانات را می دهد و همین بازی را جذاب و منحصر به فرد می کند.

البته، سی پی به صورت رایگان هم در اختیار گیمرها قرار داده می شود. اما، تعداد آن به اندازه ای نیست که بتوان خیلی امکانات و تجهیزات را تهیه کرد. به همین دلیل، برای پیروزی نهایی باید با خرید سی پی این کمبودها را جبران کرد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/36kdd9