یک‌شنبه 31 تیر 1403 - 21 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/22 14:32
کد خبر: 15069

ماجرای بوی نامطبوع خوابگاه دخترانه دانشگاه تهران چه بود؟

ماجرای بوی نامطبوع خوابگاه دخترانه دانشگاه تهران امروز در میان خبرها حسابی سر و صدا کرده بود. در ادامه با همراه باشید تا به بررسی دلایل این بوی نامطبوع بپردازیم.

به گزارش ستاره پارسی: اداره کل امور خوابگاه دانشگاه تهران ، درباره بوی نامطبوعی که در یکی از خوابگاه‌های دانشگاه حس شده بود، توضیحاتی را ارائه کرد. به منظور رفع این مشکل و جلوگیری از هرگونه عارضه‌ای برای دانشجویان، روابط عمومی این اداره نسبت به اقدامات لازم اقدام خواهد کرد. روابط عمومی اداره کل امور خوابگاه های دانشگاه تهران درباره استشمام بوی نامطبوع در یکی از خوابگاههای دانشگاه تهران توضیحاتی ارائه کرد. در این اطلاعیه آمده است:

امروز سه‌شنبه 22 فروردین ماه حدود ساعت 2 بامداد، استشمام بویی شبیه رنگ ناشی از رنگ‌آمیزی خطوط کف خیابان‌، موجب ایجاد علائم ناراحتی تنفسی از جمله سوزش در گلو در دانشجویان خوابگاه دانشجویی 13 آبان شد.

بر اساس این اطلاعیه، مدیر کل امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران، مسئولان انتظامات و عوامل آتش‌نشانی و اورژانس با حضور در محل خوابگاه به بررسی موضوع پرداختند و بررسی‌ها نشان داد این بو ناشی از رنگ‌آمیزی خطوط کف خیابان‌های اطراف این خوابگاه، شامل خیابان‌های وصال، طالقانی و قدس می‌باشد.

همچنین اتوبوس اورژانس با حضور در محل، به بررسی وضعیت دانشجویانی که احساس سوزش در بینی یا گلو داشتند، پرداخته و در نهایت از سوی کادر خدوم سلامت اعلام شده است که هیچ مشکل جدی وجود ندارد.

در این اطلاعیه آمده است: تنها یک نفر به‌دلیل شوک ناشی از اضطراب به بیمارستان منتقل گردید و ایشان نیز ساعاتی بعد مرخص شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/2xqoez