دوشنبه 21 خرداد 1403 - 10 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1401/11/19 04:45
مرگ مشکوک
کد خبر: 13418

مرگ مشکوک مرد سالخورده در بیمارستان | مرگ طبیعی یا قتل؟

با مرگ مشکوک یک مرد سالخورده در بیمارستانی در تهران، تحقیقات تیم جنایی آغاز شد.

به گزارش ستاره پارسی: اواسط بهمن ماه امسال، زن جوانی به شعبه چهارم دادسرای امور جنایی رفت و هنگامی که مقابل بازپرس وحید ناصری قرار گرفت، گفت: پدرم چندی قبل در یکی از بیمارستان‌های تهران به دلیل عفونت بستری شد و پس از مدتی فوت کرد.

زن جوان در ادامه مدعی شد: برادرم که با پدرم زندگی می‌کرد نسبت به متوفی توجه‌ای نداشت و پدرم پس از اینکه به زمین خورد به بیمارستان منتقل و در آنجا بستری شد که در ادامه نیز فوت کرد.

تحقیقات تیم جنایی نیز نشان می‌داد، پزشکی قانونی در گزارش اولیه خود علت مرگ متوفی را خونریزی مغزی به دلیل برخورد جسم سرد با سر اعلام کرده اما در بررسی‌های اولیه تیم تحقیق که در بیمارستان حاضر شده بودند، هیچگونه آثار کبودی روی سر متوفی مشهود نبوده است.

پسر جوان که با متوفی زندگی می‌کرده در روند تحقیقات مدعی شده که پدرش پس از انتقال به بیمارستان در جریان اقدامات درمانی به زمین خورده و تقصیری در مرگ پدرش نداشته است.

 تحقیقات در رابطه با این پرونده توسط وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی ادامه دارد و متخصصان پزشکی قانونی برای مشخص شدن علت نهایی مرگ تحقیقات را آغاز کردند.

 

/منبع: تسنیم


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/2rxqb2