جمعه 01 تیر 1403 - 21 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1399/04/14 04:44
کد خبر: 2690

لایوی که قبل از خودکشی خانوادگی منتشر شده همه را شوکه کرد+فیلم

یک مادر پیش از انجام خودکشی خانوادگی، در فیسبوک لایوی منتشر کرد که در آن نارضایتی خود را از وضع موجود بیان می‌کند.

به تازگی ویدئویی از یک زن در فضای مجازی منتشر شده که عده ای را نگران کرده است. این زن به همراه فرزندانش در ماجرای یک تصادف حضور داشته اند و عده ای از سلامت روان مادر خانواده اطمینان ندارند. پلیس ممفیس از صبح جمعه در حال تحقیق درباره علت تصادفی است که موجب شده دو کودک و یک بزرگسال به بیمارستان منتقل شوند.

 

 


اخبارفوری:

عکس محجبه ی بهنوش بختیاری در حرم امام رضابه همراه مادر

بیوگرافی دارا حیایی پسر امین حیایی

عکس مینا ساداتی در آغوش بابک حمیدیان حاشیه ساز شد


 

یک ویدئوی لایو در فیسبوک باعث شده برخی از مردم این سوال را مطرح کنند که آیا زن درگیر در این سانحه سعی داشته با فرزندان خود در اتومبیل خودکشی کند؟ فرد مذکور در ویدئوی لایو خود می گوید: "من از این که زندگی فرزند خود را بگیرم متنفرم. نمی توان به کسی درباره دخترانم اعتماد کرد".

 

در ویدئو لایو مذکور یک مادر در حالی که با فرزندان خردسالش در اتومبیل رانندگی می کند، برای تقاضای کمک فریاد می زند. در این ویدئو، مادر کودک خود را در آغوش گرفته است. کودک دیگری نیز روی صندلی مسافر دیده می شود. این فیلم تاکنون بیش از یک میلیون بار دیده شده است.

 

چندی بعد پست دیگری در همان صفحه فیسبوک منتشر شد که این زن در آن گفته است: "حال من و دخترانم خوب است. فقط دعا کنید. دلم نمی خواست این اتفاق رخ دهد". در ادامه، بخشی از لایو منتشر شده از این زن و تصویری از تصادف آن ها را مشاهده می کنید.

 

 

 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/2r8rb4