پنج‌شنبه 28 تیر 1403 - 18 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/29 11:53
جاناتان میجرز | دستگیری جاناتان میجرز
کد خبر: 15336

دستگیری بازیگر معروف سینما به خاطر آزار و اذیت زن جوان +عکس جزئیات

در تاریخ ۲۵ مارس، بازیگر سی و سه ساله به نام «جاناتان میجرز» در منهتن دستگیر شده و به اتهام آزار و اذیت در رابطه با یک اختلاف خانگی متهم شده است. براساس اعلام مقامات، یک زن به نامی که قربانی آزار و اذیت از طرف میجرز است، با جراحات جزئی در ناحیه سر و گردن در بیمارستان بستری شده است.

ستاره معروف دنیای سینمای مارول به نام «جاناتان میجرز»، که در سال‌های اخیر با رشد چشمگیری همراه بوده و در فیلم‌ها و فرانچایزهای بزرگی نقش‌آفرینی کرده است، به دنبال اتهام‌های خشونت خانگی از سوی مدیر استعدادهایش به نام "Entertainment ۳۶۰"، از کارش کنار گذاشته شده است.

جاناتان میجزر - Jonathan Majors از بازیگران برجسته و نام آشنای هالیوود که به تازگی در فیلم کرید ۳ (Creed III) در مقابل مایکل بی جوردن بازی کرده و در دنیای سینمایی مارول نیز نقش کانگ را به تصویر می‌کشد چندی پیش به دلیل درگیری خانگی با زنی ۳۰ ساله و در عین حال به اتهام خفه کردن، حمله و آزار و اذیت او توسط پلیس شهر نیویورک دستگیر شده بود.

یک منبع داخلی تایید کرده که جاناتان میجرز و مدیر استعدادهایش از یکدیگر جدا شده‌اند. این اتفاق سه هفته پس از دستگیری بازیگر کرید ۳ و مرد مورچه‌ای رخ داد.

میجرز در مرد مورچه‌ای و زنبورک: کوانتومانیا (Ant-Man and the Wasp: Quantumania) نقش کانگ را بازی کرد و قرار است در فیلم‌های آینده دنیای سینمایی مارول نیز این نقش را بازآفرینی کند.

از سوی دیگر میجرز از سوی مدیر روابط عمومی سابق او در شرکت لِد (Lede) کنار گذاشته شد. به گفته یک منبع آگاه در این شرکت، ستاره سینمای مارول ماه گذشته حذف شده است.

تاکنون Entertainment ۳۶۰ و Lede در این باره اظهار نظری نکرده‌اند.

این بازیگر ۳۳ ساله در ۲۵ مارس در منهتن دستگیر و به آزار و اذیت در رابطه با اختلاف خانگی متهم شد. مقامات گفته‌اند زنی که از سوی میجرز مورد آزار و اذیت قرار گرفته با جراحات جزئی از ناحیه سر و گردن در بیمارستان بستری شد.

با وجود این اتهام‌ها، تیم حقوقی میجرز با رد چنین حمله‌ای ادعا کرده شواهدی وجود دارد که بازیگر را از اتهامات وارده تبرئه می‌کند. پریا چادری وکیل مدافع جنایی میجرز گفته این بازیگر تجاوز به زن را کاملا رد می‌کند. او همچنین یک سری از پیام‌هایی که ظاهرا میان میجرز و این زن رد و بدل شده بود را برای برای شفاف کردن بیشتر مساله ارائه کرده است.

جاناتان میجرز پیش از دستگیری به عنوان یک ستاره در حال ظهور در هالیوود شناخته می‌شد. او نامزدی جایزه امی را برای لاوکرفت کانتری به دست آورد و امسال در دو فیلم پرفروش بهاری یعنی کرید ۳ و مرد مورچه‌ای و زنبورک: کوانتومانیا نقش‌آفرینی کرد.

میجرز قرار بود در پروژه‌های آینده مارول از جمله انتقام‌جویان: سلسله کانگ در تابستان ۲۰۲۵، نقش کوانتومانیا را تکرار کند.

به نوشته کولایدر، میجرز در حالی وارد این جنجال‌ها و حواشی شده که در میانه رشد و پیشرفت قابل‌توجهی در کارنامه هنری خودش قرار داشت و بازی او در فرنچایز‌های بزرگ نیز همین موضوع را ثابت می‌کند. در صورت ثابت شدن این اتهامات، مطمئنا دنیای سینمایی مارول در فکر تغییر بازیگر نقش کانگ خواهد بود.

 

کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/2l5wx7