دوشنبه 01 مرداد 1403 - 22 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/15 13:42
کد خبر: 14860

مسمومیت دختران دانش‌آموز دوباره آغاز شد؛ امروز، در تبریز + جزئیات جدید

به گفته دانش‌آموزان، در مدرسه دخترانه بوی نامطبوعی به وجود آمده که شبیه به بوی سوختن لاستیک است. پس از تشخیص این بو، دانش‌آموزان با علائمی مانند تهوع، سردرد و درد شکم مواجه شدند.

به گزارش ستاره پارسی: امروز (سه شنبه پانزدهم فروردین ۱۴۰۲) در حدود ساعت ۱۱:۳۰، خبری با عنوان دانش آموز ان شهرک باغمیشه با علائم تنگی نفس گزارش شد. به اطلاعات ارائه شده، ۲۰ دانش آموز دختر ۱۵ ساله با علائم تنفسی و تنگی نفس دچار این مشکل بودند. پس از حضور اورژانس در محل، دانش آموزان تحت مراقبت کارشناسان اورژانس قرار گرفتند و با استفاده از چهار دستگاه آمبولانس به بیمارستان سینا منتقل شدند.

  • مختار نعمتی رییس آموزش و پرورش نقده از مسمومیت تعدادی از دانش آموزان دختر در دبیرستان محمدیار نقده خبر داد و اظهار داشت: طی امروز تعدادی از دانش آموزان دختر طی امروز بر اثر بوی نامطبوعی که در مدرسه ایجاد شده است دچار مسمومیت شده‌اند.
  • به گفته دانش‌آموزان بوی نامطبوعی مانند سوختن لاستیک در مدرسه دخترانه ایجاد شده است که بعدا از متوجه شدن این بو دانش آموزان دچار حالت تهوع و سر درد و شکم درد شده‌اند.
  • مسوولان مدرسه بعد از این جریان با مراکز درمان تماس حاصل کرده و آمبولانس برای انتقال دانش آموزان به مدرسه اعزام و آنان را به بیمارستان امام خمینی نقده انتقال دادند.
  • بعد از اعزام دانش آموزان تمهیدات و مراقب‌های لازم از دانش آموزان انجام و بعد از مساعد شدن حال آنان ، از بیمارستان مرخص شدند.
  • این مقام مسوول خاطرنشان کرد: اقدامات لازم برای بررسی علل موضوع بوجود از طریق مراجع قانونی و نیروی انتظامی تحت بررسی است.

کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/2l55br