دوشنبه 01 مرداد 1403 - 22 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/13 14:42
کد خبر: 14798

اشتباه پزشکی باعث مرگ یک هنرمند شد! | خطایی که این هنرمند را از 20 اسفند به بیهوشی برد!

اشتباه پزشکی همواره درعرصه های مختلف باعث جان باختن بسیاری از مردم و هنرمندان شده است. اتفاقی که در ایران هم اتفاق افتاده است. حالا خبر رسیده است که به گفته مهدی فیروزان، بتول فیروزان، فرزندش که به تازگی از دنیا رفت به دلیل اشتباه پزشکی از ۲۰ اسفندماه در بیمارستان در بیهوشی به سر می‌برد.

بتول فیروزان ، فرزند مهدی فیروزان (مدیرعامل شهر کتاب ) و حورا صدر که متولد سال ۱۳۶۷ بود، در روز دهم فروردین‌ماه از دنیا رفت. علت درگذشت این مترجم جوان که دانش‌آموخته مطالعات روانکاوی نظری از دانشگاه UCL لندن بود، اعلام نشده بود. پیش‌تر مهدی فیروزان در گفت‌وگویی با یکی از دوستانش گفته است: «تا امروز سکوت کرده‌ایم که در این ایام خوش و طرب‌انگیز اندکی مزاحم ذهن و قلب کسی نشویم. اما چه چاره کنیم که به دعای شما پاکان و یاران و بندگان خوب خداوند در این ماه رحمت و برکت و ضیافت الهی سخت نیازمندیم.

دختر گرانمایه و اندیشمندم از ۲۰ ماه اسفند به سبب یک اشتباه پزشکی در بی‌هوشی است. ده‌ها پزشک و استاد صمیمانه و شبانه‌روزی تلاش کرده‌اند اما اثری از بهبودی ظاهری دیده نمی‌شود. آنها بر بالین بتول ما تلاش می‌کنند و ما بر در خانه فاطمة و ابیها و بعلها و بنیها. پروردگار متعال قول و امر فرموده‌اند که : إِنَّ رَبَّکُمْ حَیِیٌّ کَرِیمٌ یَسْتَحِی مِنْ عَبْدِهِ إِذَا رَفَعَ یَدَیْهِ إِلَیْهِ أَنْ یَرُدَّهُمَا صِفْرًا. ان‌شاءالله خداوند به سبب عنایتش به شما دخترم را شفا دهد. با سپاس خاص.»


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/27qqbv