شنبه 05 اسفند 1402 - 24 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1400/01/04 05:15
کد خبر: 8050

زمان رونمایی از آیفون 13 مشخص شد + جزئیات

شرکت اپل قصد دارد گوشی پرچمدار جدید خود را زودتر از موعد مقرر برای رونمایی از گوشی های جدیدش، عرضه کند.

 سری آیفون ۱۲ اپل فقط چند ماه است که در قفسه های فروشگاه ها قرار دارد و در حال حاضر دنیای تلفن همراه توجه خود را به آیفون ۱۳ و سه نوع دیگر آن از جمله iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro and iPhone 13 Pro Max که قرار است به این مجموعه بپیوندند، معطوف کرده است. جدیدترین شایعات شامل نمایشگر ۱۲۰ هرتز، یک شکاف کوچکتر، باتری بزرگتر و حتی یک نوع جدید تاشو از آیفون است. حتی قبل از آخرین رویداد اپل، که از آیفون ۱۲ رونمایی کرد، شایعاتی در مورد رونمایی تلفن های ۲۰۲۱ اپل منتشر شده بود و هرچه به تاریخ عرضه بعدی آیفون نزدیکتر می شویم، این شایعات افزایش می یابد.


خبرداغ:12هزار جهیزیه رایگان به کدام زوج ها تعلق می گیرد!؟

آیفون ۱۳ زودتر رونمایی می شود

شرکت آمریکایی اپل، گوشی جدید پرچمدار آیفون ۱۳ خود را در تاریخی بسیار زودتر از سال گذشته و هنگامی که گوشی های آیفون ۱۲ را در پایان سال راه اندازی کرد، رونمایی می کند. طبق خبر های منتشر شده در اینترنت، آیفون ۱۳ در تاریخ ۲۰ سپتامبر رونمایی می شود، زمانی نزدیک به تاریخی که آیفون ۱۱ در ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ عرضه شد.

 
 
 

 

اپل تولید تلفن های آیفون ۱۳ را ۲۵ درصد از تلفن های آیفون ۱۲ که حدود ۱۰۰ میلیون دستگاه از آن ها تولید شده، افزایش خواهد داد، زیرا این تصمیم پس از افزایش تقاضا برای تلفن های 5G و افزایش علاقه کاربران به آن ها است. آیفون ۱۳ با یک دوربین TrueDepth همراه خواهد بود که به اپل امکان می دهد طراحی صفحه نمایش را کنترل کرده و آن را نسبت به گوشی های قبلی کوچکتر کند، زیرا ضخامت آن ۰.۲۶ میلی متر، معادل ۰.۰۱ اینچ، علاوه بر نرخ تازه سازی صفحه نمایش است. تلفن های آیفون ۱۳ نیز برای اولین بار با ظرفیت ذخیره سازی زیادی روانه بازار خواهند شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/27pr62