جمعه 25 خرداد 1403 - 14 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/05/03 09:26
شقایق فرهانی
کد خبر: 120047

وقتی شقایق فراهانی از پسرش کوچکتر به نظر می رسد |شقایق فرهانی و چهره جوانش

شقایق فرهانی دختر بهزاد فرهانی عکسی از خودش و پسرش منتشر کرد . شقایق فراهانی کوچیک تر از پسرش میخورد. درادامه خواهیددید.

شقایق فراهانی متولد 2 مرداد 1351 در تهران بازیگر ایرانی است.شقایق فرهانی دیپلم گرافیک را از هنرستان هنرهای تجسمی گرفته و فارغ التحصیل نقاشی از دانشگاه آزاد اسلامی است. شقایق فرهانی فرزند بهزاد فراهانی است و نام مادر شقایق فراهانی فهیمه رحیم نیا می باشد که هر دو جزو بازیگران ایرانی معروف هستند و شقایق فرهانی از همان کودکی همراه پدر و مادرش به بازی در تئاتر پرداخت.شقایق فراهانی همچنین یک برادر به نام آذرخش فراهانی دارد که او نیز مثل اعضای خانواده اش، در عرصه هنر مشغول بوده و تجربه بازیگری را نیز دارد.

ازدواج و همسر شقایق فراهانی
در مور ازدواج و جدایی شقایق فراهانی، در این حد میتوان گفت که خانم بازیگر در سال 1369 زمانی که 19 ساله داشت با آقای حسامی ازدواج کرد و این ازدواج بعدها با جدایی انجامید، اما حاصل این ازدواج، پسری به نام سام بود که در سال 71 متولد شد و شقایق فراهانی در سن جوانی لذت مادر شدن را تجربه کرد.سام حسامی، پسر شقایق فراهانی
پسر شقایق فراهانی، سام حسامی در سال 1371 در تهران متولد شد و راه خانواده مادری اش را در عرصه بازیگری ادامه داد. پسر شقایق فراهانی بازیگر است و تاکنون در چند فیلم نیز به عنوان بازیگر حضور داشته که این حضور برای اولین بار در سال 1375 در کنار مادرش در فیلم "مهره" اتفاق افتاد و از آن زمان تاکنون در فیلم‌هایی مانند "52 هرتز" و "ناکوک" نیز بازی کرده است.در مورد نقش پسر شقایق فراهانی در کلاه پهلوی سوال کرده بودید، که باید بگوییم اسمی از او در لیست بازیگران کلاه پهلوی ثبت نشده است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3zvr5n