شنبه 16 تیر 1403 - 06 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/04/03 09:18
کد خبر: 117433

فریماه فرجامی در کما | عیادت بازیگران زن از فریماه فرجامی

فریماه فرجامی متولد سال ۱۳31 از چهره‌های مشهور سینمای ایران در دهه‌های ۶۰ و ۷۰ به کما رفت.

فریماه فرجامی در ۱۸ اردیبهشت سال ۱۳۳۱ در تهران به دنیا آمد. خانم فرجانی در سال 1367 با سریال بخش چهار جراحی نیز وارد قاب تلویزیون شد اما شهرت زیاد او بخاطر بازی در فیلم نرگس رخشان بنی اعتماد در سال 1370 است. فریماه فرجامی چند روزی است که در کما به سر می‌برد.

فریما فرجامی در سال 1392 نیز دچار بیماری سختی شد که بازیگران زن به عیادتش رفتند.

ملاقات با فریما فرجامی با دعوت فریبا کوثری و تهمینه میلانی برگزار شد و  هنگامه قاضیانی، شبنم قلی خانی، لاله اسکندری، مهرانه مهین ترابی، لادن مستوفی، سارا خویینی ها، نسرین مقانلو، نرگس محمدی، گلاره عباسی از هنرمندانی بودند که با این بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون دیدار کردند. 

بازیگر معروف زن به کُما رفت

فریماه فرجامی متولد سال ۱۳31 از چهره‌های مشهور سینمای ایران در دهه‌های ۶۰ و ۷۰ است که سال‌هاست از بازیگری دور شده و آخرین حضورش روی پرده سینما به نقشی در فیلم «لامینور» داریوش مهرجویی در سال ۱۳۹۸ برمی‌گردد.

طبق تایید چند منبع موثق، این بازیگر سینما حدود دو ماه قبل دچار سکته مغزی شد و پس از بهبود نسبی درمان را تحت نظر پزشک در منزل ادامه داد اما مدتی قبل دوباره براثر سکته راهی بیمارستان شد و حدود پنج روز است که در یکی از بیمارستان‌های تهران در حالت بیهوشی و کما به سر می‌برد.

«خط قرمز» و «سرب» مسعود کیمیایی، «اجاره‌نشین‌ها»ی داریوش مهرجویی، «مادر» علی حاتمی،  «پرده آخر» واروژ کریم‌مسیحی و «نرگس» رخشان بنی‌اعتماد از جمله فیلم‌های این بازیگر هستند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3gpjnd