چهارشنبه 02 اسفند 1402 - 21 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1401/11/14 06:35
ویژگی شوهران خوب
کد خبر: 13268

این مطلب رو آقایان حتما بخوانند | 8 ویژگی شوهران خوب که مردان باید بدانند

شوهر خوب باید حامی، وفادار، قابل اعتماد، مراقب و با محبت باشد .

به گزار ش ستاره پارسی: شوهر خوب باید حامی، وفادار، قابل اعتماد، مراقب و با محبت باشد . به گفته تیمی از محققان در دانشگاه گوتینگن ، ۸۸.۹ درصد از زنان گفته اند که بهترین ویژگی که در شریک زندگی برایشان مهم است مهربانی است و پس از آن حمایت، هوش، تحصیلات و اعتماد به نفس است.

این مطالعه نشان داد که از نظر ویژگی های فیزیکی، زنان چشم های جذاب و لبخند جذاب را دوست دارند.

 

ما ۸ مورد از مهم ترین ویژگی های یک شوهر خوب را برایتان آوردیم. این ویژگی مردان را از پسران جدا می کند.

 

۱.سازگاری

شوهر خوب به شما ثابت می کند که می توانید به او اعتماد کنید. شما می دانید چه چیزی او را عصبانی می کند و چه چیزی او را خوشحال می کند. او با هر شرایطی سازگار می شود و غر نمی زند. شما در کنار او همیشه احساس راحتی می کنید.

 

۲. مراقبت

خیالتان راحت است که او به شما اهمیت می دهد. زیرا رویاها، افکار و رفاه شما اولویت اول او است.

 

۳. مهربانی

نحوه رفتار او با مادر، دوستان و خانواده‌اش، و شما همیشه محترمانه است و با همه مهربان است. اگر با آنها مهربان باشد و با آنها محترمانه رفتار کند، همین کار را هم برای شما انجام می دهد. او با افراد غریبه هم با مهربانی رفتار می کند زیرا به انسان ها در هر جایگاه و مقامی احترام می گذارد.

 

۴. جاه طلبی

یک شوهر خوب برای زندگی اش هدف تعیین می کند و برای رسیدن به آنها تلاش می کند تا زندگی اش در رفاه باشد.

 

۵. کنجکاوی

هیچ چیز بهتر از رابطه با کسی نیست که همیشه مایل و علاقه مند به یادگیری است. این نشانه کسی است که می تواند گوش دهد، خودجوش باشد و انعطاف پذیر بماند. مردان و زنانی که همیشه دوست دارند چیزهای جدید یاد بگیرند افراد جذابتر و روشن فکری هستند. ذهن بسته و عقاید قدیمی زندگی را یکنواخت و کسل کننده می کند.

 

۶. شوخ طبعی

خانم‌ها، شوهرانی را دوست دارند که آنها را بخندانند. شوخ طبعی روابط را بسیار لذت‌بخش‌ می کند. هر دوی شما باید به یکدیگر انرژی بدهید و یکدیگر را بخندانید . بهانه برای غصه خوردن و غر زدن بسیار است. خنده دوای هر دردی است.

 

۷. فروتنی و تواضع

آیا تابحال به این فکر کردید که افراد موفق و متواضع چقدر جذاب و شگفت انگیز هستند؟ مردانی که این گونه رفتار می کنند از آن دسته از مردانی هستند که برای سخت کوشی ارزش قائل هستند و در عین حال می دانند که موفقیتشان را مدیون همسری هستند که در هر شرایطی در کنار آنها بوده است.

 

۸. ابراز احساسات

رفتار یک مرد به شما نشان می دهد که چقدر شما را دوست دارد اما شنیدن آن هم باعث دلگرمی و احساس امنیت می شود. زنان عاشق مردانی هستند که حرف و عملشان نشان می دهد آنها را دوست دارند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3we6v3